BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Boom proto

Go down 
+5
redbomb
Grozzz
dido87
ivo
Darkce
9 posters
AuthorMessage
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Boom proto Empty
PostSubject: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:50 am

Boom iskam da ti kaja 4e s tes ignori ne re6ava6 ni6to deca na tvoqta v1zrast post1pvat taka v slu4eq 6e po4na da te kopiram i da pravq si4ko koeto pravi6 ti za6toto si Pro s1s tvoito macro ''boom boom'' govori samo 1 4e nqma6 gram mozak da ne govorim za glupostite koito mi pisa na /w 4e si me svalql za sekundi. svalq6 me no s 5 ot gore. Poslednoto nai mnogo mi haresa koeto kaza 4e izpolzvam b1gove. To4no zaradi retardi kato tebe si trix geroite po 100 p1ti. No qvno ne moje6 da nameri6 drug na4in da se spasi6.
Boom proto Lawlai1.th

Slu6am Mr. ''Az razbiram ot b1gove''. ako ima6 ne6to da kai6 pi6i tuka temata s1m q naprail specialno za tebe p1k prod1ljavai da si klukari6 tam za nerednostite v servera 4ydq se 6to o6te ne si naprail tema za mene kato tv1rdi6 4e s1m bugger.
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:03 pm

otnosno makroto BOOM BOOM tova go prave6e mages taka 4e ne e negovo.
Back to top Go down
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:13 pm

Very Happy Very Happy of toq Bom s negotovoto macro"boom boom" mi be6e vtrasnalo no za temata moga da kaja 4e Bom ne e pro no dobre igrae az v4era predi da me bannat nz za6to pravih duel sas nego i go bih.... Undead Warlock- Maiars a za banna nz no ako iskate da razberete kakvo si mislq az otidite Ban-Unba tema"za6to li imam BAN!" v4era okolo dvanaiset 4asa i ne6to kakto si bqh sas priqtel i biehme alita izvednaj gledam Prongeldin mi dignal skorosta na 3.0 ne6to takova i vikam na moq priqtel GM mi e dignal skorosta na bqgane Very Happy i sled nqma 20-30 sec oppp Discanect pi6asi passa i gledam 4e imam bannn i vednaha vlqzoh vav foruma da napi6a temata to4no sled 5 minuti vleznah ami kvo da vi kaja tapotiq igraq v toq sarvar 2 meseca i izvednaj taka da me bannat sigoren sam 4e Prongel golemiq GM si napravi pri4ina da me bann qvno ne6to mi ima zab no neznam za6to?!? tova be6e ot mene 4ao na si4ki ako mi mahnat banna v koeto malko se samnqvam 6te se vidim dove4era... GM ako moje pro4eti mi temata po barzo zada znam da se maham li ot sarvara ako e taka 6te pusna dve tri dumi v temata "TIME TO SAY GOODBYE"
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 8:24 pm

taka Doom Very Happy (az taka mu vikam) i negovoto makro DOOM DOOM to mn hubuu ama ne se pravi na Pro molq te lol! lol! lol!
Back to top Go down
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 2:25 pm

eh pak sam v igrata mom4eta Very Happy GM kaza 4e bila negova gre6ka... lol!
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 9:27 am

hm pudly togava sam zgreshil sajalqvam za koeto 4ovek sam koito si priznava greshkite a do tva 4e sam lape ne me karai da si snimam li4ni dokomenti Smile ot 2 dni vlizam za po 1 4as da play prosto shtot nqmam vreme .... A za tva dali si se bil s men 1 v 1 emi kak da ti kaja bate i da me biesh ve4e mi e prez kura shtot vinagi kogato trygna kam teb i trygvash kam men bie me se do nqkade ne se znai koi shte umre i izvednysh ot nqkade si idva heler4e i po4va da te spami s lif a da za teq bufs hora shtom moje 4oek da si gi prai s profesiq moje i da gi ispolzva...... do kolkoto sam se prail na pro ne ne sam se prail nikoga ne sam kazal az sam pro ili tnt a tva boom bomm deto go pisah predi ve4e ne no oshte go pomnite ..... az ne sam go kopiral ot nqkoi ili tnt shtot toz taka nare4en mages ne sam go sreshtal kogato e igral tuk tai 4e .... az nicka boom koito ve4e ne sashtestvuva po nerazbiraemi za men pri4ini ve4e e bom sam go sakretil ot redbomb Wink
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 3:37 am

BOOM BOOM lol! lol!
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:43 am

redbomb wrote:
hm pudly togava sam zgreshil sajalqvam za koeto 4ovek sam koito si priznava greshkite a do tva 4e sam lape ne me karai da si snimam li4ni dokomenti Smile ot 2 dni vlizam za po 1 4as da play prosto shtot nqmam vreme .... A za tva dali si se bil s men 1 v 1 emi kak da ti kaja bate i da me biesh ve4e mi e prez kura shtot vinagi kogato trygna kam teb i trygvash kam men bie me se do nqkade ne se znai koi shte umre i izvednysh ot nqkade si idva heler4e i po4va da te spami s lif a da za teq bufs hora shtom moje 4oek da si gi prai s profesiq moje i da gi ispolzva...... do kolkoto sam se prail na pro ne ne sam se prail nikoga ne sam kazal az sam pro ili tnt a tva boom bomm deto go pisah predi ve4e ne no oshte go pomnite ..... az ne sam go kopiral ot nqkoi ili tnt shtot toz taka nare4en mages ne sam go sreshtal kogato e igral tuk tai 4e .... az nicka boom koito ve4e ne sashtestvuva po nerazbiraemi za men pri4ini ve4e e bom sam go sakretil ot redbomb Wink

Opraixme se s tebe v igrata o6te razbrax 4e si jivo kamikadze i gleda6 samo da trovi6 horata Twisted Evil
Haresva mi i kakto nqkoi kazvat ''s koito se sabira6 tak1v stava'' az go kazvam ''s koito si v party tak1v stava6'' posledno vreme kato si igraq s locka i az po4vam da ne ebavam priqteli mriqteli si4ko pod noja :S ... ama posle se opravqme. Sandukan ftw Very Happy
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 2:54 pm

SIRENIEEEEEEEEEEEEE Laughing Laughing Laughing tva ni go praite v kyshti Laughing Laughing
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 5:13 pm

pud brat ti na snimkata 6e staa li pro na wow kato tebe Razz Laughing
Back to top Go down
http://warcramovies.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 5:41 pm

Ne 6e go biq ako vaob6te po4ne, Wow e p1lno gubene na vreme kolkoto i da si mislite 4e ne e taka Evil or Very Mad
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 6:59 pm

ee ti pa da go bie6 Very Happy wow e vqrno gubene na vreme vij seki ako si nameri drugo zanimanie naprimer sport az se zapalaih po basket i sqdam samo v skype otarvah se ot wow maniqta Very Happy
Back to top Go down
http://warcramovies.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 3:16 am

Moq grafik e daskalo p1rva smqna posle fitnes v nas (q u4a q ne) i skype i neska vlqzax za 1 4as v wow i malko dota posle... 6te vidq sq kato ob1rnem smenite kak 6te q izmislq Sleep
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:20 pm

xx are hora beshe mi priatno da igraem zaedno malko pcuvni malko narejdaniq mn priateli i da iskam nqma da moga da vlizam shtot sam bann ... ai s zdrave ot men Laughing Suspect
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:21 pm

xx are hora beshe mi priatno da igraem zaedno malko pcuvni malko narejdaniq mn priateli i da iskam nqma da moga da vlizam shtot sam bann ... ai s zdrave ot men Laughing Suspect
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeFri Oct 10, 2008 1:53 pm

zako si s ban ma Very Happy
Back to top Go down
http://retards.com
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeFri Oct 10, 2008 3:00 pm

Apec wrote:
zako si s ban ma Very Happy
Ti za kakvo misli6 Razz mnoo qsno za bugvane na maga si Very Happy
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeFri Oct 10, 2008 5:12 pm

redbomb wrote:
xx are hora beshe mi priatno da igraem zaedno malko pcuvni malko narejdaniq mn priateli i da iskam nqma da moga da vlizam shtot sam bann ... ai s zdrave ot men Laughing Suspect
Predpolagam znaesh zashto te bannah , aide da ne go komentiram pred drugite ...
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 4:36 am

Heart wrote:
redbomb wrote:
xx are hora beshe mi priatno da igraem zaedno malko pcuvni malko narejdaniq mn priateli i da iskam nqma da moga da vlizam shtot sam bann ... ai s zdrave ot men Laughing Suspect
Predpolagam znaesh zashto te bannah , aide da ne go komentiram pred drugite ...

Ne sam kazal nishto no eto neka da razberat e gi 4ovyrka horata priznam si i ne sam kazal 4e ne sam vinoven bqh pusnal hack za malko i bann4e zarypah za koeto sam si vinoven alien Laughing I iskam da popitam dali moje da mi se prosti za tova koeto napraih 4e ne mi se igrae dr survar osven BD ot moia strana obeshtam 4e poi4e nq go praia a i ne sam go prail s cel da biq nqkoi .. Smile
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 5:43 am

She ti mahna bana samo i edinstveno zashtoto si prizna i si osyznal greshkata.Sled tozi post ochakvam Ip-to ti i Acc-to za unban.
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 5:56 am

Heart wrote:
She ti mahna bana samo i edinstveno zashtoto si prizna i si osyznal greshkata.Sled tozi post ochakvam Ip-to ti i Acc-to za unban.

acc boom ( Very Happy )

IP : 89.215.22.165

ai mersi Cool
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 3:32 pm

Bom is again in the game mf Very Happy
Back to top Go down
http://retards.com
Death

Death


Posts : 177
Join date : 2008-03-07
Age : 31
Location : Undercity

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 3:38 pm

razbrax 4e imalo nqkakuv Mages det mi vzel nika sry ama nicka mi e Frostrider... ako ste videli nqkav mages i tntn....ne sam az..........prez tova vreme razvivax mage v blizzard sega sam po4ti 70lv i po4vam qko areni i BG-ta malko profesiite trqbva da razvivam daje oshte qnamm gear BTW i bez tova vlizam kogato ima eventi v devila ;]


_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 1:26 am

redbomb wrote:
Heart wrote:
She ti mahna bana samo i edinstveno zashtoto si prizna i si osyznal greshkata.Sled tozi post ochakvam Ip-to ti i Acc-to za unban.

acc boom ( Very Happy )

IP : 89.215.22.165

ai mersi Cool
Unbanned.
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 10:54 pm

Death Blizzard Death Pro Death tva Death onova ne sam Sig ama mislia che Prongel ili Heart ti kaza che Ako te chue oshte vednaj da se Hvalish s Dumi ot sorta Az Igraia v Blizzard pro sam She ta banni !!! (Razberi ako si Pro si e za tebe ne Drazni horata) Nadiam sa ne sam edinstvenia Iznerven veche Rolling Eyes Evil or Very Mad
Back to top Go down
Sponsored content





Boom proto Empty
PostSubject: Re: Boom proto   Boom proto Icon_minitime

Back to top Go down
 
Boom proto
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» bann na boom ??????

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: