BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Paladins

Go down 
+6
Grozzz
SillyFTW
ivo
Darkce
keyna
CrugeR-
10 posters

Keyna & Elador = The Best Paladins ?
Yes
Paladins Vote_lcap63%Paladins Vote_rcap
 63% [ 12 ]
No
Paladins Vote_lcap37%Paladins Vote_rcap
 37% [ 7 ]
Total Votes : 19
 

AuthorMessage
CrugeR-




Posts : 25
Join date : 2008-08-10

Paladins Empty
PostSubject: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:02 am

Malka anketa otnostno paladinite v servera.
P.S.:Molq glasuvaite otnostno umeniqta ni kato paladini , a ne otnostno vasheto lichno mnenie kym nas.Vota e anonimen taka che nqma da sa pritesnqvate za vashata lichnost.
Back to top Go down
keyna

keyna


Posts : 16
Join date : 2008-09-07

Paladins Empty
PostSubject: Keyna & Elador> all   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:26 am

6te mi e interestn da razbera kakfo mislqt playerite ot syrvara za men i Elador i ako moje spesteti si komentari ot roda bugawi adwani ...
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:32 am

Em igraete dobre s paladinite nqkoi 6te pomislqt 4e go kazvam ei taka 6toto s1m vi priqtel no ne e taka naistina igraete mn dobre Keyna go pozvnavam mn ot odavna i o6te ot togas s1m go smetnal 4e e the best retry v serva nqma zna4enie 4e sa go bili na dueli prosto znae kakvo pravi Smile cheers
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:49 am

ne bqh vlizal vuv foruma ot mnoo vreme ma tva kat go videh me grabna Very Happy Very Happy the best dobri sa no za men nai-dobriq paladin si ostava Mograine.Kyena i Elador sa dobri ma kat gi gledah na arenata s 4000 absorb 6tita det imaha po 10000 bufa e taka seki e dobar.V servera ne vseki ima swp gear koito dava mno crit i power ,te sa dobri igra4i priznavam go,no ne moje da se ima6 za dobar igra4 i kogato vijda6 4e pada6 da puska6 balon i da qde6 hranata deto helva za 1 sec celata mana i 50% ot kravta.Zn 4e mnogo 6te sa protiv tova koeto kazvam no tova si e isinata vuv fun server vinagi ima na4in da se bugne6 nqkak.Zabelejil sum do kato igraeh v servera 4e ne vseki put paladinite celqt targeta s crusader strike a te vseki put ulu4vat vseki put ulu4tvat s hammer of wrath , a ne vseki go praee.Tva ne e do moje6 ili ne da znaete.
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:57 am

oo ye my fr Sashko (Mograine) s Ashbringer kakvo pri4inqvashe
Back to top Go down
http://warcramovies.com
CrugeR-




Posts : 25
Join date : 2008-08-10

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:52 am

ivo wrote:
ne bqh vlizal vuv foruma ot mnoo vreme ma tva kat go videh me grabna Very Happy Very Happy the best dobri sa no za men nai-dobriq paladin si ostava Mograine.Kyena i Elador sa dobri ma kat gi gledah na arenata s 4000 absorb 6tita det imaha po 10000 bufa e taka seki e dobar.V servera ne vseki ima swp gear koito dava mno crit i power ,te sa dobri igra4i priznavam go,no ne moje da se ima6 za dobar igra4 i kogato vijda6 4e pada6 da puska6 balon i da qde6 hranata deto helva za 1 sec celata mana i 50% ot kravta.Zn 4e mnogo 6te sa protiv tova koeto kazvam no tova si e isinata vuv fun server vinagi ima na4in da se bugne6 nqkak.Zabelejil sum do kato igraeh v servera 4e ne vseki put paladinite celqt targeta s crusader strike a te vseki put ulu4vat vseki put ulu4tvat s hammer of wrath , a ne vseki go praee.Tva ne e do moje6 ili ne da znaete.
Do nqkade imash pravo , no mislq che sym dokazal dostatachno pyti na eventi i na sqkade , s event rules dueli i taka na tataka che moga i bes buffs , otnostno 4 k asborb tfa e prosto profesiq <- imash polzvash , nemash ne polzvash.Na Elador nqmam nito 1 item ot SWP , sichku mi e za resiliance....
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 8:20 pm

Keyna cheers Elador
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 8:47 pm

CrugeR- wrote:
ivo wrote:
ne bqh vlizal vuv foruma ot mnoo vreme ma tva kat go videh me grabna Very Happy Very Happy the best dobri sa no za men nai-dobriq paladin si ostava Mograine.Kyena i Elador sa dobri ma kat gi gledah na arenata s 4000 absorb 6tita det imaha po 10000 bufa e taka seki e dobar.V servera ne vseki ima swp gear koito dava mno crit i power ,te sa dobri igra4i priznavam go,no ne moje da se ima6 za dobar igra4 i kogato vijda6 4e pada6 da puska6 balon i da qde6 hranata deto helva za 1 sec celata mana i 50% ot kravta.Zn 4e mnogo 6te sa protiv tova koeto kazvam no tova si e isinata vuv fun server vinagi ima na4in da se bugne6 nqkak.Zabelejil sum do kato igraeh v servera 4e ne vseki put paladinite celqt targeta s crusader strike a te vseki put ulu4vat vseki put ulu4tvat s hammer of wrath , a ne vseki go praee.Tva ne e do moje6 ili ne da znaete.
Do nqkade imash pravo , no mislq che sym dokazal dostatachno pyti na eventi i na sqkade , s event rules dueli i taka na tataka che moga i bes buffs , otnostno 4 k asborb tfa e prosto profesiq <- imash polzvash , nemash ne polzvash.Na Elador nqmam nito 1 item ot SWP , sichku mi e za resiliance....
dobre no vleznah hord da vida kakvo stava sus servera i te gledam na inspect i viqdqh 4e SAMO TVOITE HANS I SHOUDER SA ZA CRIT a na vsi4ki drupi spell crit tvoq ring e unique a go ima6 2 puti za tova kakvo 6te kaje6?!? ina4e Keyna sum go priznal za igra4 ako dokaje6 nqmak 4e si dobar bez tezi adnnati raboti i teb 6te priznaq jocolor
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 2:52 am

Aerie wrote:
oo ye my fr Sashko (Mograine) s Ashbringer kakvo pri4inqvashe
Pozdravi na mograine pig
Ako izka moje da se vurne Smile rendeer albino
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:07 am

Very Happy kato gledam kakvo e napisal Admina po-dobre mahnete temate ,stiga ste se sramili Very Happy Very Happy Mograine rulls
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:42 am

ivo ivo i tebe i sa6ko 6e vi biq na kup4e Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://warcramovies.com
CrugeR-




Posts : 25
Join date : 2008-08-10

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:46 pm

ivo wrote:
CrugeR- wrote:
ivo wrote:
ne bqh vlizal vuv foruma ot mnoo vreme ma tva kat go videh me grabna Very Happy Very Happy the best dobri sa no za men nai-dobriq paladin si ostava Mograine.Kyena i Elador sa dobri ma kat gi gledah na arenata s 4000 absorb 6tita det imaha po 10000 bufa e taka seki e dobar.V servera ne vseki ima swp gear koito dava mno crit i power ,te sa dobri igra4i priznavam go,no ne moje da se ima6 za dobar igra4 i kogato vijda6 4e pada6 da puska6 balon i da qde6 hranata deto helva za 1 sec celata mana i 50% ot kravta.Zn 4e mnogo 6te sa protiv tova koeto kazvam no tova si e isinata vuv fun server vinagi ima na4in da se bugne6 nqkak.Zabelejil sum do kato igraeh v servera 4e ne vseki put paladinite celqt targeta s crusader strike a te vseki put ulu4vat vseki put ulu4tvat s hammer of wrath , a ne vseki go praee.Tva ne e do moje6 ili ne da znaete.
Do nqkade imash pravo , no mislq che sym dokazal dostatachno pyti na eventi i na sqkade , s event rules dueli i taka na tataka che moga i bes buffs , otnostno 4 k asborb tfa e prosto profesiq <- imash polzvash , nemash ne polzvash.Na Elador nqmam nito 1 item ot SWP , sichku mi e za resiliance....
dobre no vleznah hord da vida kakvo stava sus servera i te gledam na inspect i viqdqh 4e SAMO TVOITE HANS I SHOUDER SA ZA CRIT a na vsi4ki drupi spell crit tvoq ring e unique a go ima6 2 puti za tova kakvo 6te kaje6?!? ina4e Keyna sum go priznal za igra4 ako dokaje6 nqmak 4e si dobar bez tezi adnnati raboti i teb 6te priznaq jocolor

Moite hands i shoulderi sa s3 a drugite s spell sa s4 , taka che tova da ti e problema , ili moje bi zabravqsh predi resa kak samo s Stormherald + Rozova roklichka s keyna va pryskahme na arenata 20v2.Ako iskash she praq 1v1 s tebe dori bes rings i bes hands i bes shoulderi i pak shta biq , shoto holypaladinite ne staat.Moje da ne im biq koi znai kolko dmg no az udrqm na 1 hit - 4 hita i to po 700-800 dmg taka che ne mi e problem da ta otkina.Sichki revete Keyna & Elador = Buggeri , skoro shte vi postnem pics s stats + dmg + Spell book , da viite kolko sme addnati.
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 7:04 pm

CrugeR- wrote:
ivo wrote:
CrugeR- wrote:
ivo wrote:
ne bqh vlizal vuv foruma ot mnoo vreme ma tva kat go videh me grabna Very Happy Very Happy the best dobri sa no za men nai-dobriq paladin si ostava Mograine.Kyena i Elador sa dobri ma kat gi gledah na arenata s 4000 absorb 6tita det imaha po 10000 bufa e taka seki e dobar.V servera ne vseki ima swp gear koito dava mno crit i power ,te sa dobri igra4i priznavam go,no ne moje da se ima6 za dobar igra4 i kogato vijda6 4e pada6 da puska6 balon i da qde6 hranata deto helva za 1 sec celata mana i 50% ot kravta.Zn 4e mnogo 6te sa protiv tova koeto kazvam no tova si e isinata vuv fun server vinagi ima na4in da se bugne6 nqkak.Zabelejil sum do kato igraeh v servera 4e ne vseki put paladinite celqt targeta s crusader strike a te vseki put ulu4vat vseki put ulu4tvat s hammer of wrath , a ne vseki go praee.Tva ne e do moje6 ili ne da znaete.
Do nqkade imash pravo , no mislq che sym dokazal dostatachno pyti na eventi i na sqkade , s event rules dueli i taka na tataka che moga i bes buffs , otnostno 4 k asborb tfa e prosto profesiq <- imash polzvash , nemash ne polzvash.Na Elador nqmam nito 1 item ot SWP , sichku mi e za resiliance....
dobre no vleznah hord da vida kakvo stava sus servera i te gledam na inspect i viqdqh 4e SAMO TVOITE HANS I SHOUDER SA ZA CRIT a na vsi4ki drupi spell crit tvoq ring e unique a go ima6 2 puti za tova kakvo 6te kaje6?!? ina4e Keyna sum go priznal za igra4 ako dokaje6 nqmak 4e si dobar bez tezi adnnati raboti i teb 6te priznaq jocolor

Moite hands i shoulderi sa s3 a drugite s spell sa s4 , taka che tova da ti e problema , ili moje bi zabravqsh predi resa kak samo s Stormherald + Rozova roklichka s keyna va pryskahme na arenata 20v2.Ako iskash she praq 1v1 s tebe dori bes rings i bes hands i bes shoulderi i pak shta biq , shoto holypaladinite ne staat.Moje da ne im biq koi znai kolko dmg no az udrqm na 1 hit - 4 hita i to po 700-800 dmg taka che ne mi e problem da ta otkina.Sichki revete Keyna & Elador = Buggeri , skoro shte vi postnem pics s stats + dmg + Spell book , da viite kolko sme addnati.
az ne sum vijdal s3 vendor v servera
Back to top Go down
CrugeR-




Posts : 25
Join date : 2008-08-10

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:33 am

I az ne sym vijdal glaives v magazin no veche seki rogue gi ima ... Ako ne pomnish Lanis beh spechelel full s3 120 pobedi i 23 zagubi na arena team.Prosto iskah 2 chasti tai kato s4 sa bugavi ...
Back to top Go down
MAD

MAD


Posts : 2
Join date : 2008-01-12

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 4:28 pm

g/d ravnostoini sa 2mata elador e malko po dobar spored mene inache malko hora mogat da gi biqt ... Smile taka 4e moje da se kaje 4e sa ot nai dobrite igra4i v survera..
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 8:58 pm

CrugeR- wrote:
I az ne sym vijdal glaives v magazin no veche seki rogue gi ima ... Ako ne pomnish Lanis beh spechelel full s3 120 pobedi i 23 zagubi na arena team.Prosto iskah 2 chasti tai kato s4 sa bugavi ...
Taka e sega se se6tam 4e ti i elumina iskahte s3 o6te predi da slojat s4.Sorry 4e se zaqdoh ma beh zabravil Razz
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 3:54 pm

Nqma sumnenie 4e Keyna & Elador sa The Best Paladins v servera moje da ne sa mi friends no tova e istina
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 7:30 pm

Mmars wrote:
Nqma sumnenie 4e Keyna & Elador sa The Best Paladins v servera moje da ne sa mi friends no tova e istina

mi da tva e vqrno 4e sa nai-dobrite Retri paladini Smile znaqt kak da igraqt i kvi magii da pozlvat za PvE i PvP , drugo kvo da kaja osven da prodaljavat v sa6tiq duh ... ne poznavam nikoi ot 2-mata li4no taka 4e nqma smisal da kazvate ama toi im e fr za tva vika taka Very Happy GH & HF
Back to top Go down
Sponsored content





Paladins Empty
PostSubject: Re: Paladins   Paladins Icon_minitime

Back to top Go down
 
Paladins
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: