BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ideas

Go down 
+9
Darkce
Valtor
Agramoncho
Apec
Azz!n0th
Heart
Daggerofhate
r1c0
Admin
13 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Ideas Empty
PostSubject: Ideas   Ideas Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 1:54 pm

You ideas can be posted here , Do not post thnigs about Tier 7/8/9/ ect...
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
r1c0

r1c0


Posts : 22
Join date : 2008-07-14

Ideas Empty
PostSubject: hi all izvinqvam se 4e pisha tuka ama ako moje help ..   Ideas Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 10:20 am

zdraveite iskam da popitam glavniq admin ako moje da si dade skype ili da mi obqsni kak da rabotq s Ascent DB editor vlizam pravq si wepa dmg si4ko sled tova neznam kakvo da pravq pls gm da mi pishe LS ili tuka geek

Thx predvaritelno lol! lol! lol!
Back to top Go down
Daggerofhate

Daggerofhate


Posts : 75
Join date : 2008-04-25
Location : Bulgaria Jambol

Ideas Empty
PostSubject: :D   Ideas Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 8:28 pm

emi imam 1 ideq da restartirate survura da mahnete gm pravata na heart i da bannete cruger Very Happy za deto si preovili4aat pravata XP
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 1:54 pm

Cruger ne e GM.Vtoroto koeto e servera e resnat na 2.4.3 e i 3to dosta napravih za servera taka che tfa da mi mahnat pravata jestoko se symnqvam da stane po golqma e veroqtnosta da napusna otkolkoto tova da mi gi mahnat , zashtoto ne ti sedq ot obqd do kysni chasove da redish vendori v malls i seki koito svirne da otivash i da im opraash bugnati magii,bugnati profesii.Taka che Eluminke ako ne ti otyrva napusni servera , nikoi ne dyrjim na sila.Tova e ot mene i otkaji glupavite si komentari

-----------------------------------------
The God may failed , but i won't!
-----------------------------------------
Back to top Go down
r1c0

r1c0


Posts : 22
Join date : 2008-07-14

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 3:36 pm

to4no taka ! kato neti haresva mahai sa heart super mnogo pomaga Arrow Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 12:51 pm

Crazyshammi oseshtam kak se scepvash da se podmazvash na Heart, neznam prichinata no .. lol!
(HF)
Back to top Go down
Daggerofhate

Daggerofhate


Posts : 75
Join date : 2008-04-25
Location : Bulgaria Jambol

Ideas Empty
PostSubject: haha   Ideas Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:12 am

podmazva4i lol! lol! lol! . kolkoto do heart mn ne6ta mi e dal 5 6 bana 4 5 mute psuvni na maika etc mn blagodarq predvaritelno xP a i 1 pilence mi kaza 4e mages sa zavurnal v survura lol! lol! lol! da go smajete ot moito ime )
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 1:25 pm

Tova za mages e lesna rabota lol! burzo she se opraim s nego cheers cheers
(HF)
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:51 pm

6 go vidim mages samo da razbera koi e nqa go ostaq dea nooba lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://retards.com
Agramoncho

Agramoncho


Posts : 35
Join date : 2008-05-03

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 7:37 pm

Mages li ? toi sq 6te igrae roug sigorno zaradi buga ;]
Back to top Go down
Valtor

Valtor


Posts : 5
Join date : 2008-08-15

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 6:28 pm

mages e pulna fashkiq ako igraq s hunter i shte dolo....golqmoto pro Laughing ima sto acc v vbox i sam si se hvali da go eba tupanara affraid
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:25 am

Мхм, това за ацц-то във Vbox7 даже ми пишеше писма да пиша простотии от рода ''Mages Ftw Btw Laughing , Mages най-добрия маге в близз'' , ама не му обръщах внимание нека си гради самочувствието аз лично съм го тупал мн на пвп, и ест. след това се ще се оправдае Sleep
Back to top Go down
HolynoobecFTW

HolynoobecFTW


Posts : 28
Join date : 2008-08-10

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:46 pm

Не го знам тоя магес къф е ама ако се е върнал в бд изкам да го проам
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:54 pm

1 Free tip from me. > U WILL HEVE NO PROBLEM < Like stealing candy from a baby rabbit lol!
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 8:49 pm

Babies are evil , mean and powerfull :<
But he is no baby , he is a retard -.-`
Back to top Go down
De!dara

De!dara


Posts : 11
Join date : 2008-06-28
Age : 29
Location : The Island Of Doom

Ideas Empty
PostSubject: mnogo 6te se radvam da se vida s mages da go potrosha   Ideas Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 1:36 am

xx ako fana mages v server nema da go ostaq xx
-----------------------------------------------------------
officer of infaimous
<Deidara>
Back to top Go down
smartyboy




Posts : 6
Join date : 2008-08-16

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:15 am

IMAM EDNA MNOGO DOBRA IDEQ!
Za6to ne opravite dmg-to?!
Znaete li kak?
Slojete drug emulator, za6toto tozi ne stava za ni6to!
Ne move paladin da mi bie po 2x2100 crit za edna skunda, otzad nqkuv mage da mi udari 4-5k frostbolt... PROSTO NEREALNO.
Tva v blizzard stava kato si buffnat na max i toq s/y tebe e pulen klo6ar, dokato tuka s ravni itemi i NQMA NIKAKUV BALANS.
Dano gm-tata oburnat vnimanie na toq problem, koito edinstveno me kara da ne igraq v survara.
Pravi go edinstveno poredniq tup bg survar.
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:18 pm

brat0 v blizzard mage i paladin s takiva itemi pravqt dosta poe4e dmg ot nas ... bounce
Back to top Go down
http://retards.com
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:58 pm

Apec wrote:
brat0 v blizzard mage i paladin s takiva itemi pravqt dosta poe4e dmg ot nas ... bounce

prav si Apec az imam fr koito igrae v blizz ( 70 lvl UD Mage Kannis Maghteridon ) na Fire spec e i bie po 5k Pyroblast .. i ima 1000 spell dmg gore doly .. ako iska6 proveri geroq my v armory.. http://eu.wowarmory.com/

Otnostno posta na smartyboy... brato nau4i se da igrae6 tva 4e tuka misli6 4e bie pove4e dmg otkolkoto na blizzard ne e vqrno .. na blizzard sa postavqni nai-golemite rekordi za CRIT 50k Revenge ( Kungen - SK Gaming ) 10k Shadowbolt nqkoi pak ot guilda na SK-Gaming be6e edin lock .. SK-Gaming = Nihilum
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:38 pm

da ti kaja pre tbc crit na Gegon -> 136k fireball i Bamodus -> 12.7k frostbolt govorim za pretbc ... za tbc neznam critove no men pre tbc poe4e me kefeha .. rabbit
Back to top Go down
http://retards.com
smartyboy




Posts : 6
Join date : 2008-08-16

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 5:48 am

AMA TIQ RECORDI GI POSTAVQT KATO SA BUFFNATI I SUS SIGURNOST NE NA NQKOI, KOITO E RAVEN NA TEHNIQ GEAR, NALI WE?!



IGRAI MALKO ARENI W BLIZZARD I SE BII SRE6TU NQKOI BRUTAL DA VIDIM KOGA 6TE MU NACEPI6 TAKIVA CRITIKALI.NUBAR
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:11 am

smartyboy wrote:
AMA TIQ RECORDI GI POSTAVQT KATO SA BUFFNATI I SUS SIGURNOST NE NA NQKOI, KOITO E RAVEN NA TEHNIQ GEAR, NALI WE?!



IGRAI MALKO ARENI W BLIZZARD I SE BII SRE6TU NQKOI BRUTAL DA VIDIM KOGA 6TE MU NACEPI6 TAKIVA CRITIKALI.NUBAR


daje i da ne sa buffnati pak mogat... a pyk ako sa buffnati da ne govorq... pi4 ti edva li nqkoga si pomirisval blizzard ! az na blizzard sym igral moq priqtel Spas se kazva toi igrae blizz i mi dava da igraq na 2-3 dena s negoviq geroi i az vlizam da mu pravq areni toi e full epic fire mage i kato ne e nadaxan sas ni6ty bie po 4k fireball normal crit ina4e kato e nadaxan e bil po 7k taka 4e ne mi govori za blizzard ... molq !

a i ako misli6 4e sam noob ela dnes vav 2:00 sledobqd na Gurubashi Arena 6te napraim 1 duel4e Very Happy geroq mi e Night Elf Rogue - Assassinate Very Happy
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:22 pm

smartyboy wrote:
IMAM EDNA MNOGO DOBRA IDEQ!
Za6to ne opravite dmg-to?!
Znaete li kak?
Slojete drug emulator, za6toto tozi ne stava za ni6to!
Ne move paladin da mi bie po 2x2100 crit za edna skunda, otzad nqkuv mage da mi udari 4-5k frostbolt... PROSTO NEREALNO.
Tva v blizzard stava kato si buffnat na max i toq s/y tebe e pulen klo6ar, dokato tuka s ravni itemi i NQMA NIKAKUV BALANS.
Dano gm-tata oburnat vnimanie na toq problem, koito edinstveno me kara da ne igraq v survara.
Pravi go edinstveno poredniq tup bg survar.

Bratle vij sega , otnost blizzard i nashiq server , nikade ne sa merim s blizzard , razberi tfa e fun pvp server a ne blizzard , mnogo hora se blizzard ta blizzard, TOVA NE E BLIZZARD , otnostno crits i dmg , v blizzard paladin s s1 i tuk tame nqkoi epic bie tolkos kolkoto 1 nagruhan paladin v nashiq server.Crita na mage-a na frostbolt iam pic v blizzard s 996 spell dmg i 1078 frost dmg bie 12 k frostka crit na druid v kotka , shadowbotl 9800 crit na priest s 900-1000 spell dmg , i t.n.Taka che razberete go vednyj za vinagi TOVA NE E BLIZZARD.I kakto kazvam ako ne ti haresva Alt + f4 nikoi ne dyrjim na sila ...
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 2:31 pm

smartyboy wrote:
AMA TIQ RECORDI GI POSTAVQT KATO SA BUFFNATI I SUS SIGURNOST NE NA NQKOI, KOITO E RAVEN NA TEHNIQ GEAR, NALI WE?!



IGRAI MALKO ARENI W BLIZZARD I SE BII SRE6TU NQKOI BRUTAL DA VIDIM KOGA 6TE MU NACEPI6 TAKIVA CRITIKALI.NUBAR

omfg gegon 136k go e udaril na boss a bamodus e 60 lvl i e udaril 12.7k na 70 lvl v warsong ..
Back to top Go down
http://retards.com
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:18 pm

smartyboy wrote:
IMAM EDNA MNOGO DOBRA IDEQ!
Za6to ne opravite dmg-to?!
Znaete li kak?
Slojete drug emulator, za6toto tozi ne stava za ni6to!
Ne move paladin da mi bie po 2x2100 crit za edna skunda, otzad nqkuv mage da mi udari 4-5k frostbolt... PROSTO NEREALNO.
Tva v blizzard stava kato si buffnat na max i toq s/y tebe e pulen klo6ar, dokato tuka s ravni itemi i NQMA NIKAKUV BALANS.
Dano gm-tata oburnat vnimanie na toq problem, koito edinstveno me kara da ne igraq v survara.
Pravi go edinstveno poredniq tup bg survar.
Horata sa ti obqsnili mnogo dobre po dol..
Qvno na teb samo ti se struva 4e dmg-a e mnogo......
Vijdal sum mage vuv Blizzard da pravi 17.9k dmg , ako izkash moga da ti dam i pic.. govorish za nqkfi frost po 4k , 4e kfo tolko ima.. A tfa za ravnite itemi.. nqkoi hora umeqt da igraqt , drugi ne... kuf balans damn...
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Sponsored content





Ideas Empty
PostSubject: Re: Ideas   Ideas Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ideas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: