BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Need help ..

Go down 
+2
Agramoncho
Azz!n0th
6 posters
AuthorMessage
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 11:37 pm

Hora sujelqvam che pisha tazi tema tyk makar i da ne i mqstoto tyk no nenamerih podhodqstho mqsto ! Dnes kakto si igraeh iz vednuj servera zabi .. nemojeh da napravq nishto i se naloji da dam alt + f4 ... sled kato vlqzoh nanovo napisah acc i pass sled koeto mi se pokaza realm selection-a ... markirah BlackDevil Bg i dadoh Ok . No vmesto da me vkara vuv servera Realm Selection-a se pokazva seki put kato natisna OK otnovo i otnovo ! Ako mojete da help s neshto napishete 1 komentarche ! Blagodarq predvaritelno
(HF)
Back to top Go down
Agramoncho

Agramoncho


Posts : 35
Join date : 2008-05-03

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 11:41 pm

Azz!n0th wrote:
...
I pri mene e taka tfa e 6ot v momenta nqma sarvar ..
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 11:42 pm

Ouu Agra uspokoi me brat ... A zashto v servera pishe che ima 85-90 choeka online i vseki p1t kogato dam Refresh ili se digat ili namalqvat ... poprincip pishe BlackDevil Bg is offline ...
(HF)
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 12:19 am

Agra pishi tyk kat uspeesh da vlezesh ! tnX predvaritelno !
(HF)
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 12:22 am

Yea, Краша беше тип Самурай Laughing , не се случва за първи път. Razz
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 12:43 am

Ebaaah crasha ... chak sa vidqh che pishe che s1m online lol!
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 1:08 am

ohh lele nqma li da doide servera mn mi se play ... Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad
(HF)
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 1:23 am

Зарибен! rabbit WoW ли ти е целия живот? Излез на вън с приятели или прави нещо друго, стига с тази игра. Sleep
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 1:33 am

e pisna mi tova izlizane ... ot izvestno vr ne bqh igral mn mi se e doigralo lol! naprao she otkacha
(HF)
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 6:39 pm

Izvinqvame se za buga , otnostno tfa s online ili off na blackdevil ,toi e bil on zashtoto e iskalo potvyrjdavane na Error s natiskane na OK ot admskiq komputer i tai kakto znaite ili ne admina e na more i Prongel mu e v kompa s VNC , prosto ne e bil pred kompa za da vidi tozi error , i se naloji da mu zvynq.

Izvinqvam se ot imeto na celiq BD Team.Have fun.
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:06 pm

A moje li da popitam zashto nqma server ? ako ima nqkakva po seriozna prichina , Heart napishi 1 post da razberem Sad
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:19 pm

Искам да попитам админите в момента няма сървар 1 во кога ще е ОН ии 2 ро сериозна причинали е че дори го няма в листа ? pale
Back to top Go down
r1c0

r1c0


Posts : 22
Join date : 2008-07-14

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:46 pm

Eto !!!! Dnes 14.08.2008g 09:45 pak crash .. poglednete locala i opravete servera :p
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:44 am

Stana edna greshka kogato se importvashe npc v database-a sled koeto sled vseki krash pochna da dava nekaf "mazen" error koito za da se pusne servera otnovo trebva da natisnesh"ok" tai kato admina ne e non-stop na pc-to si nqma kak da stane tova , drugite GM-ta (Az i prongel) se opitvame kogato razberem che e stanal buga da vlezem s VNC i da natisnem Ok za da prodylji servera , kogato admina se vyrne ( toi ne e u tqh si i nqma da byde okolo 1 sedmica oshte) shte se opitame da opravim tozi bug.Molq vi sa imaite tyrpenie i ako servera crashne , molq signaliziraite 1 ot GM-tata po skype.Ako ne gi znaite a iskate da gi uznaete pishete na mene ( za moq skype ) i na prongel ( koito e site admina i nicka mu vytre e Admin ,pishete na nego).Oshte 1 pyt iskam da se izvinq za tozi problem , i da Azzinoth problema e seriozen i se nadqvame v nai skoro vreme da go otstranim i da prodyljim napred.

----------------------------------------
The God may failed, but i won't !
----------------------------------------
Back to top Go down
r1c0

r1c0


Posts : 22
Join date : 2008-07-14

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 4:38 pm

ok iam ti skype nego davai na drug heart az shti kazvam kato ima crash eto sq 15.8.2008 g pak nqma sarvar i shti spama v skype lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:49 pm

Hora chasa e 4 bez 10 a servera ne e bil online prez celiq den ... Heart sloji 1 post da znaem koga shte doide i da li shte doide servera ? Sad Sad Sad
(HF)
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 8:33 pm

Ti na sqkade spamish we pi4 v sqka tema pishesh po 10 mneniq 1 sled dr sam si otgovarqsh ima kop4e edit natiskash go i pishesh si4ko na 1 nedei pishi 10 mneniq 1 sled dr mnogo e drazneshto da gledash 50 mneniq na 1 i syshti ''4ovek'' edno sled drugo ! lol! ! lol! ! lol! ! lol!
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 8:55 pm

ma kat te drazni ne gi gledai ne me interesuva noobskoto ti mnenie kogato mi go kaje nqkoi kato Heart, Agramon, Puddly ili nqkoi ot mn po naprednalite ot teb igrachi v servera togava shte spra a do togava ne proverqvai temata ... @ A kolkoto do servera Heart please napishi 1 post koga shte ima server ...
(HF)
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:14 am

Azz!n0th napisah veche komentar otnostno servera , nqmam namerenie vyv vseki topic da pisha komentar otnostno 1 i syshto neshtu , potrysi i shte vidish.

------------------------------------------
The God may failed, but i won't!
------------------------------------------
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 2:20 am

Heart tova go bqh napisal predi da pishesh postovete v drugite temi ... spokoino cql den gledam foruma i chakam da doide servera, ma si ostaam s chakaneto ... sqka tema s1m q proveril po 10 p1ti dneska i samo daam Refresh za da vidq ima li nqkoe novo mnenie ... lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Need help .. Empty
PostSubject: Re: Need help ..   Need help .. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Need help ..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: