BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 bann na boom ??????

Go down 
5 posters
AuthorMessage
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 3:22 am

Taka iskam da popitam NAI ot4tivo zashto sam bannat !? tva e 1 voto 2 roto iskam da obesnq za taka nare4eniq spam zna4i tva deto go pisha booom ..... e po 1 ,2 pyti moje i po 4 da sam go pusnal nqma problem zashtoto ima mn koito floodat mn ama mnogo pove4e ot men i dori naposledak zabelqzah dr deto floodat syshtoto deto az go pisha po mnogo pyti 3 to az nikoga ne sam puskal hack ama nikoga az i nemoga zashtoto neznam kak .... i shte pomolq taka nare4eniq GM prongel koito napravi tova neshto da mi mahne banna zashtoto ve4e mi vtrysna da pravq novi heroto 1 to koeto heart go banna boom trqshe da go triq imah itemi ot swp v nego napraih nov tozi koito e bannat sega 3 toto hero e kudos sfull swp items (gear) i kat vyrnahte survara na zad beshe bokvalno v na4alen stadii ima i snimki no za vryshtane na itemi nikoi ama nikoi ne mi otgovarq .... ne iskam i da mi otgovarq shtot mi pisna ot toz floot se molq na nqkakvi da mi vryshtat itemite ama ko se prai sq shte pomolq da mi se obesni zashto mi e bannat charaktera i syshto da mi se mahne banna Mad
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 3:47 am

Ne sum te banval az - Prongel .......
Shte pitam heart , ako si4ko e nared shte ti mahnem bana , a ti mojeshe da pro4etesh kak se postfa UNBAN request -.- .

Xodi i vij .. Suspect
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
mnk

mnk


Posts : 72
Join date : 2008-08-31
Age : 33
Location : На майкати путка

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: ...   bann na boom ?????? Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 9:28 pm

BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
BOOM,,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,
,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM,BOOM, lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 1:55 am

Taka..Bannal te e heart .
1vo te e mutenal , shtoto si spamil , sled tova mahnal mute-a no ti si produljaval da spami6 , tka 4e te e bannal .
Po pravilata na servera moje da te banne za spam ..
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:20 am

Abe ve4e me draznite izmislqte si pri4ini da me bannete zna4i az cql den nqmah izopshto igrata wow po prostata pri4ina preinstal na wina posle vleznah 15 minuti lsed tva bann i za kakvo ne razbrah proslovutata replika ne sam q pisal prez tezi 15 minuti a tva 4e nqkoi dr lamer go e pisal ne e moi problem ok ? eto kato toq det e pusnal post nad teb vij go kolko e smotan ima gi mn takiva toi ako si e mislil 4e sam az evala mu praia na zrenieto bounce A do kolkoto do spama zna4i dai da snimam seki koito e spamil; naprimer invite for swp tva go ima pone po 10 pyti na den da ne kazvam za dr neshta za hack4eta deto oshte si blujdaqt a vie si 4eshate dupeto onq shaman alolina ili kyv e tam v4era igra s hack seki kazvasdhe bann prongel gleda men da banne ili heart nz ve4e koi a hacka neka si far4i dnes pak go pusna ima i oshte mn takiva deto oshte igraiat nicka ne go pomnq no znam 4e beshe neshto s A i v momenta pak e ON ...... taka4e poglednete dr predi da bannvate men i zemete mahnete banna mi ako obi4ate shtot nishto ne sam napravil to4no togava ok ? A pak i predi tva ne si spomnqm da sam naprail zna4i dai da bannvame seki koito napishe 3 pyti neshto maxsimum go pisha 3 pyti tova zna4i celiq survar da e bann taka li ? V momenta q vidqh shamankata aurolina ,... otnovo s hack onlain kazva 4e brat i go e prail i e mn qk taka ambusha e onlain taka mu e nicka i e s hack mage nz si kvo e pak ks hack onlain i pak nisto ne praite ama nqma nishto daite banvaite mi i dr charakteri .
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:30 am

redbomb wrote:
Abe ve4e me draznite izmislqte si pri4ini da me bannete zna4i az cql den nqmah izopshto igrata wow po prostata pri4ina preinstal na wina posle vleznah 15 minuti lsed tva bann i za kakvo ne razbrah proslovutata replika ne sam q pisal prez tezi 15 minuti a tva 4e nqkoi dr lamer go e pisal ne e moi problem ok ? eto kato toq det e pusnal post nad teb vij go kolko e smotan ima gi mn takiva toi ako si e mislil 4e sam az evala mu praia na zrenieto bounce A do kolkoto do spama zna4i dai da snimam seki koito e spamil; naprimer invite for swp tva go ima pone po 10 pyti na den da ne kazvam za dr neshta za hack4eta deto oshte si blujdaqt a vie si 4eshate dupeto onq shaman alolina ili kyv e tam v4era igra s hack seki kazvasdhe bann prongel gleda men da banne ili heart nz ve4e koi a hacka neka si far4i dnes pak go pusna ima i oshte mn takiva deto oshte igraiat nicka ne go pomnq no znam 4e beshe neshto s A i v momenta pak e ON ...... taka4e poglednete dr predi da bannvate men i zemete mahnete banna mi ako obi4ate shtot nishto ne sam napravil to4no togava ok ? A pak i predi tva ne si spomnqm da sam naprail zna4i dai da bannvame seki koito napishe 3 pyti neshto maxsimum go pisha 3 pyti tova zna4i celiq survar da e bann taka li ? V momenta q vidqh shamankata aurolina ,... otnovo s hack onlain kazva 4e brat i go e prail i e mn qk taka ambusha e onlain taka mu e nicka i e s hack mage nz si kvo e pak ks hack onlain i pak nisto ne praite ama nqma nishto daite banvaite mi i dr charakteri .
Ne stava vypros za konkretniq den prosto bqh ti zabrail acc-a i kato vleze ti go bannah .... mnogo predi tfa spameshe i ne samo az sym te vijdal no ima i reporti ot playeri ... Sorry za koeto no pravilata sa si pravila , ne obicham da banvam no kato se naloji go pravq ...
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 2:23 am

hah heart neznam kolko obi4ash da bannvash no men me bannvash 2 pyti ot lubov li go praish kam men neznam .... ama prosto 4e nqkvo lape ti se e oplakalo za tva li trq me bannesh ima li dokazatelstva neshto protiv men da dam li snimki koito sam pravil na okolo 10 playera za bann ? ama ne go praia nali zna4i dai da ti piskam za seki koito floodi az moje da sam go prail i to rqdko a tva 4e dr lainari go praiat po syshtiq na4in i ne sam bil az ne sam vinoven ...
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 1:44 pm

ignore mu e maikata
Back to top Go down
http://retards.com
Sponsored content





bann na boom ?????? Empty
PostSubject: Re: bann na boom ??????   bann na boom ?????? Icon_minitime

Back to top Go down
 
bann na boom ??????
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Za6to imam Bann na aCC-to ?
» Bann go toq we!!!
» horica za bann
» Idea za bann
» za kvo bann Boko ???

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: