BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 predlojenie za flooda

Go down 
2 posters
AuthorMessage
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

predlojenie za flooda Empty
PostSubject: predlojenie za flooda   predlojenie za flooda Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:13 am

Imam edno predlojenie neznam to4no kak moje da stane no admina i GM mite bi trqlo da znaiat vlizah v nqkolko survar4eta ( blizlike and funs ) i tam otkrih edno mn ama mnogo priatno i odobno za igra4ite taka i za GM tata zna4i kato po4nesh da pishesh i iskarash primerno 4 reda ili 5 sled tva ima opredeleni sekundi za da nemojesh da pishesh tva e protiv flooda i e mnogo ama mnogo polezno za tozi survar .... ako moje da go narpavite shte mahnem edna 4ast ot horata koito znaiat samo tova Smile
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

predlojenie za flooda Empty
PostSubject: Re: predlojenie za flooda   predlojenie za flooda Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:55 pm

sre6tal sym go tfa i vremeto e 3 sekundi -> ni6tu vreme ..
Back to top Go down
http://retards.com
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

predlojenie za flooda Empty
PostSubject: Re: predlojenie za flooda   predlojenie za flooda Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 8:56 am

emi ko da ti kaja bate ne e taka pove4e ot 10 sekundi dori me darji po nqkoga zavisi ot barzinata s koqto si pisal teq 2-4 reda tolko i sekundi si nakazan da ne pishesh men mi e stigalo do 18 mai no ne e imalo po malko ot 8 ... tai 4e do nqkade she se ograni4i tva deto ni drazni abe toq ot kade govori s koi si govori i tnt shto tolko floodi are ignore i taka na tatak no neznam dali admins moje da napraiat tva Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





predlojenie za flooda Empty
PostSubject: Re: predlojenie za flooda   predlojenie za flooda Icon_minitime

Back to top Go down
 
predlojenie za flooda
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: