BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 za6to li imam BAN!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:27 am

Predi nqma i 5 minuti me bannaha za6to li? hm... nz, veroqtno za6toto GM naime Prongeldin mi uveli4i speeda izvneda6 na 3.0 ili 30.0 nz kak be6e i taman 6tqh da pitam i sled nqma i 30 sec polu4ih banna a mojeli da pitam tova GM li e? za6toto moga da go dokaja nqkak si sigoren sam moga da kaja edno 4e nikoga za teq 3-4 godini deto sam igral ne sam polzva hack.... a nqkakav si kele6(neiskam da ubijdam nikoi) deto se nari4a Prongelidin eitaka si mi uveli4ava speeda i me bann.Na4i moga da uverq 4e sluhovete sa verni 4e Progel banva seki koito go drazni ili gobie na duel i temp podobni tova e dokazatelstvo 4e e taka napravi si pri4ina da me bannn i sigorno kato me bann e pi6elo citiram: bann Maiars speed hack... bih jelal da me unban ili mojebi da nakajete Prongel za tazi gre6ka igraq ot 2 meseca i nemislq da si razvalqm nastroenito zaradi edin pikliv GM, i bih saob6til za edin hack imam i screenshot no nqma ni6to da ka4avam 6tom mi pravite mrasno..... tova be6e, acc-to mi e dido87 Crying or Very sad


Last edited by dido87 on Wed Oct 01, 2008 1:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: Re: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:26 pm

4akam o6te otgovor tezi GM-i ne gledat li foruma?za6to me bannaha ako nee drugo pone me unban 6oto imam 10 geroq i nemi se po4va nanovo moga da dokaja 4e nepolzvam hackove Prongel znae igraq nekade ot 2 meseca v blackdevil i ne sam polzval hackove nz sega kakvo to4no stana no neiskam da sazdavam golemi problemi molq samo za edno ne6to da me unban geroq s koito igraeh se kazva Maiars Undead Warlock a acc-to mi e dido87.... blagodarq predvaritelno na tozi GM ili Admin koito me unban dano dneska da moga da igraq... Smile
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: Re: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:26 pm

Unbanned
qvno e bila moq gre6ka.. pig
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: Re: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:13 pm

ok Progel znaeh si 4e ima nqkakva gre6ka ti si svetsten 4ovek na4i sluhovete ne sa verni zasajlqvam za vsi4ko deto kazah i ako sam te ubidil sorry ama prosto me hvana qd kak tei ban kato ne izpolzvam hack i kato ot 2 meseca igraq i vijdate 4e nqmah hack prosto prez vremeto koeto sam igral hackove sam nqmal i ne mi i trqbvat... mersi za vsi4ko
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: Re: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 9:18 am

hm ne sa verni q Very Happy az sys prongel mn obi4am da igraia dueli i ne me e bannil do sq Razz za tva de Mad
Back to top Go down
Sponsored content





za6to li imam BAN! Empty
PostSubject: Re: za6to li imam BAN!   za6to li imam BAN! Icon_minitime

Back to top Go down
 
za6to li imam BAN!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» za6to imam Ban???
» Za6to imam Bann na aCC-to ?
» ZA6to Adaniels e banad
» Za6to nqma Sarvar weee
» Imam problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: