BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)

Go down 
+8
Death
Barlyn
Apec
someone
Admin
ivo
Darkce
Mmars
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:43 am

  • ÑÍÈÌÊÈÒÅ ÑÀ ÏÐÅÌÀÕÍÀÒÈ!


Last edited by Mmars on Sun Oct 12, 2008 5:46 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:18 pm

Mamars li k1f si 6ti kaa 1. i ti ne si cvete za merisane skrii sa s tvoite zaplaxi i tvoite fukaniq. 6e kaja na tezi hora 1 golqmo EVALA. I 6e predam edno ot mene i ot si4ki koito mislqt s16toto za tebe.
''Sly6ai ko bavno s16testvo, s1s priqteli ne si pro, ako 6te se smee6 smei se 1v1 , ne go krivi kato muhlqsalo laino.'' 1 free stail4ence ot mene ( ne me interesuva dali 6te s1m mutnat) ako ima6 mi kaa6 ne6to na /w v wow s udovolstvie 6e napravq 1v1 s tebe kolkoto si iska6 p1ti.
Peace Out Cool
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Puddly   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:04 pm

  • ÑÚÎÁÙÅÍÈÅÒÎ Å ÏÐÅÌÀÕÍÀÒÎ!


Last edited by Mmars on Sun Oct 12, 2008 5:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:22 pm

Mmars wrote:
Puddly za tebe ne6to da sum kazal??? ni6to ne sum govoril za igri 1v1 10v1 i takiva temata e suvsem razli4na
Stava duma za obidi i nikoga ne sum kazal 4e sum "Pro" ili nekfi takiva ima hora koito nemoga da gi biq 1v1
ti si edin ot tqh i 100% sum siguren 4e ima hora koito i ti nemoje6 da gi bie6.I nai vajnoto e 4e nikoga ne sum se fukal za ni6to ama taka da ubiq nqkoi i da me prepsuvaa...
Men Puddly s war ne me e bil Razz
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:12 am

Ako gi vidq on shte gi mutna .
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:17 am

Puddly nikoga nqq da bie shokadin ili healadin v toz server 6toto dodgeto na pumela i drugi prostutii prekalqvat. I da imam 400 resilence nqma da ima i 1 resist na holy shock ili jujment O.o ... shokadinite sa trudni za svalqne no v originalniq kadeto si4ko raboti ne sa bezsm1rtni.
Ta Mamars sledva6tiq p1t 6e praq picove az i 6e gi postvam sq m1l4i. I da mn hora ne s1m bil v toq server no taka kato ma gleda6 da ma interesuva prod1ljavam si gledam igrata. Tv1rde bezmisleno e da se qdosvam v1v funserver... Mad
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:44 am

  • ÑÚÎÁÙÅÍÈÅÒÎ Å ÏÐÅÌÀÕÍÀÒÎ!


Last edited by Mmars on Sun Oct 12, 2008 5:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:52 am

P1rvo temata ne e za tuk
Vtoro ne s1m kazal 4e az s1m pro a ti si noob
3to kazvam ti 4e mn ti e hubavo kato ubie6 nqkoi i do takava stepen sa smee6 i spami6 4e izkarva6 4ovek izv1n kontrol Smile za primer warlocka mi no posle kato vlqzax s puddly vika li ''ne we puddly ne we'' za ko prod1ljix ? seti sa sam ''koito se smee posleden sa smei nai dobre ?''
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:59 am

  • ÑÚÎÁÙÅÍÈÅÒÎ Å ÏÐÅÌÀÕÍÀÒÎ!


Last edited by Mmars on Sun Oct 12, 2008 5:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:14 am

Togava 6ti v1zloja 1 rabota predi da ne si siguren koi e zat imeto Drakece ili Darkce ne se se6tam s koi ot 2ta mi locka bqx ne pi6i HAHA NA /s i to ne be6e 1 p1t a seki p1t koito me svalq6e s1s paladina ti ako mi otre4e6 i tova 6e vlqza i 6te stane grozno obe6tavam.
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:26 am

  • ÑÚÎÁÙÅÍÈÅÒÎ Å ÏÐÅÌÀÕÍÀÒÎ!


Last edited by Mmars on Sun Oct 12, 2008 5:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 5:40 pm

MAHAM TUPITE SNIMKI OT TAQ TEMA PISNA MI DA MI VIKAT 4E SUM NOOB ZARADI TOVA I DA PRODULJAVAT DA ME PSUVAT ADMINA VE4E GI E VIDQL TOVA E DOSTATU4NO !
Back to top Go down
someone




Posts : 38
Join date : 2008-07-19

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:25 am

ama ti naistina si noob kwo se kosish?
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 2:46 pm

KAKVO SUM NOOB BE 4E BIQ HORDITE NA ARENATA LI ??????? VIE ZNAETE LI KAKVO ZNA4I DUMATA NOOB ZNA4I NAPRAIL SUM NE6TO DETO NA VAS NE VI HARESVA ZNA4I SUM NOOB TAKA LI E Evil or Very Mad Evil or Very Mad QD VI E 4E VI TRO6A I ZA TOVA SAMO VIKATE 4E SUM NOOB (I DA KAJA VE4E NE6TO ZA SI4KI HORDI ...... KOGATO SUM NA ARENATA VAOB6TE NE MI PUKA KOI BIQ ALLIANCE LI E HORDE LI MEN TFA NE ME INTERESUVA TOVA E ARENA MOGA DA SI BIQ KOITO SI POISKAM I NE ISKAM DA MI VIKAT NOOB ZARADI TOVA 4E BIQ NQKUF ROGUE OSTAAM GO NA 50% I OT ZAD PO4VAT DA GO HEALVAT 3 PRIESTA I TOI ME UBIE NAKRAQ I POSLE NA /w MI VIKA 4E SUM NOOB ILI NQKOI ME E BIL NA DUEL I VEDNAGA DRUGITE OTSTRANI PAK SPORED TQH SUM NOOB,EMI NE SUM KAZAL 4E SUM "Pro" WE NEMOJE SAMO DA PE4ELQ PONQKOGA I GUBQ ...... spiram dotuka Twisted Evil


(Admine sujqlavam 4e pi6a s CAPS ama prosto se nervq ot takiva kato Someone)
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 4:09 pm

oooo kolko retardi4o pirat pirat pirat
Back to top Go down
http://retards.com
Barlyn




Posts : 16
Join date : 2008-10-18

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 1:37 pm

Mmars wrote:
KAKVO SUM NOOB BE 4E BIQ HORDITE NA ARENATA LI ??????? VIE ZNAETE LI KAKVO ZNA4I DUMATA NOOB ZNA4I NAPRAIL SUM NE6TO DETO NA VAS NE VI HARESVA ZNA4I SUM NOOB TAKA LI E Evil or Very Mad Evil or Very Mad QD VI E 4E VI TRO6A I ZA TOVA SAMO VIKATE 4E SUM NOOB (I DA KAJA VE4E NE6TO ZA SI4KI HORDI ...... KOGATO SUM NA ARENATA VAOB6TE NE MI PUKA KOI BIQ ALLIANCE LI E HORDE LI MEN TFA NE ME INTERESUVA TOVA E ARENA MOGA DA SI BIQ KOITO SI POISKAM I NE ISKAM DA MI VIKAT NOOB ZARADI TOVA 4E BIQ NQKUF ROGUE OSTAAM GO NA 50% I OT ZAD PO4VAT DA GO HEALVAT 3 PRIESTA I TOI ME UBIE NAKRAQ I POSLE NA /w MI VIKA 4E SUM NOOB ILI NQKOI ME E BIL NA DUEL I VEDNAGA DRUGITE OTSTRANI PAK SPORED TQH SUM NOOB,EMI NE SUM KAZAL 4E SUM "Pro" WE NEMOJE SAMO DA PE4ELQ PONQKOGA I GUBQ ...... spiram dotuka Twisted Evil


(Admine sujqlavam 4e pi6a s CAPS ama prosto se nervq ot takiva kato Someone)

abe kogato ima allyta na arenata za6to ni bie6?!??! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad prosto nqam dumi... samo kat te pogledna mn me nervi6 Evil or Very Mad
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 5:09 am

Barlyn wrote:
Mmars wrote:
KAKVO SUM NOOB BE 4E BIQ HORDITE NA ARENATA LI ??????? VIE ZNAETE LI KAKVO ZNA4I DUMATA NOOB ZNA4I NAPRAIL SUM NE6TO DETO NA VAS NE VI HARESVA ZNA4I SUM NOOB TAKA LI E Evil or Very Mad Evil or Very Mad QD VI E 4E VI TRO6A I ZA TOVA SAMO VIKATE 4E SUM NOOB (I DA KAJA VE4E NE6TO ZA SI4KI HORDI ...... KOGATO SUM NA ARENATA VAOB6TE NE MI PUKA KOI BIQ ALLIANCE LI E HORDE LI MEN TFA NE ME INTERESUVA TOVA E ARENA MOGA DA SI BIQ KOITO SI POISKAM I NE ISKAM DA MI VIKAT NOOB ZARADI TOVA 4E BIQ NQKUF ROGUE OSTAAM GO NA 50% I OT ZAD PO4VAT DA GO HEALVAT 3 PRIESTA I TOI ME UBIE NAKRAQ I POSLE NA /w MI VIKA 4E SUM NOOB ILI NQKOI ME E BIL NA DUEL I VEDNAGA DRUGITE OTSTRANI PAK SPORED TQH SUM NOOB,EMI NE SUM KAZAL 4E SUM "Pro" WE NEMOJE SAMO DA PE4ELQ PONQKOGA I GUBQ ...... spiram dotuka Twisted Evil


(Admine sujqlavam 4e pi6a s CAPS ama prosto se nervq ot takiva kato Someone)

abe kogato ima allyta na arenata za6to ni bie6?!??! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad prosto nqam dumi... samo kat te pogledna mn me nervi6 Evil or Very Mad

Kazah 4e ne mi puka dali ste allianci ili hordi,biq si4ko nared tova e!
Back to top Go down
Barlyn




Posts : 16
Join date : 2008-10-18

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 10:07 pm

Mmars wrote:
Barlyn wrote:
Mmars wrote:
KAKVO SUM NOOB BE 4E BIQ HORDITE NA ARENATA LI ??????? VIE ZNAETE LI KAKVO ZNA4I DUMATA NOOB ZNA4I NAPRAIL SUM NE6TO DETO NA VAS NE VI HARESVA ZNA4I SUM NOOB TAKA LI E Evil or Very Mad Evil or Very Mad QD VI E 4E VI TRO6A I ZA TOVA SAMO VIKATE 4E SUM NOOB (I DA KAJA VE4E NE6TO ZA SI4KI HORDI ...... KOGATO SUM NA ARENATA VAOB6TE NE MI PUKA KOI BIQ ALLIANCE LI E HORDE LI MEN TFA NE ME INTERESUVA TOVA E ARENA MOGA DA SI BIQ KOITO SI POISKAM I NE ISKAM DA MI VIKAT NOOB ZARADI TOVA 4E BIQ NQKUF ROGUE OSTAAM GO NA 50% I OT ZAD PO4VAT DA GO HEALVAT 3 PRIESTA I TOI ME UBIE NAKRAQ I POSLE NA /w MI VIKA 4E SUM NOOB ILI NQKOI ME E BIL NA DUEL I VEDNAGA DRUGITE OTSTRANI PAK SPORED TQH SUM NOOB,EMI NE SUM KAZAL 4E SUM "Pro" WE NEMOJE SAMO DA PE4ELQ PONQKOGA I GUBQ ...... spiram dotuka Twisted Evil


(Admine sujqlavam 4e pi6a s CAPS ama prosto se nervq ot takiva kato Someone)

abe kogato ima allyta na arenata za6to ni bie6?!??! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad prosto nqam dumi... samo kat te pogledna mn me nervi6 Evil or Very Mad

Kazah 4e ne mi puka dali ste allianci ili hordi,biq si4ko nared tova e!


ABE EI KOGATO IMA ALITA GI UBII 1-VO TQH NE TRQBVA da ne ti putka, ako ni ubie6 nas te 6e ojiveqt i 6e ni ubiqt 1-vo ubii tqh i posle nas lol!
Back to top Go down
Death

Death


Posts : 177
Join date : 2008-03-07
Age : 31
Location : Undercity

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 10:26 pm

ave vie 2mata ste mngoo zle we tova e PvP server da ne vi e private smotanqci i az biq vsi4ko nared ama ei takiva deto vikat `` ne`` ``ne we`` ``stiga we`` ei takiva sa noobove i nai-ve4e det vikat ``help`` i tntn.....BTW ne mi pyka za tqx az moite fr-ta si gi znam i moi xora koito sam igral s tqx v mngoo funove i tntn...mene ni6to ne e interisyva koi kuv bil hord ili allyy ni ma zanimavai!!!


_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 1:25 am

Kazah 4e 6e si biq koito si iskam! ÍßÌÀ ÄÀ ÏÎÂÒÀÐßÌ ÏÎÂÅ4Å!!! i tova 4e sum vi bil vas a ne alliancite purvo nezna4i 4e sum NOOB qsno li e we
Back to top Go down
Death

Death


Posts : 177
Join date : 2008-03-07
Age : 31
Location : Undercity

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 1:52 am

taka we alex izbi naroda we RoFL



_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:09 am

abe nz sporet men az sam edin ot nai mal4eliviet v survara Ce me znae biq posle govora shtot te prekalqvat na wisp da pishat nemogat da si starpqt nervite a teb paladin4o shokadin li si kyv si slizam na arenata toi po4va jalno da vika ni m a bi beshe sam sled malko mu idva helera i po4va da pita moje li test dmg az mu kazvm ne toi bie sled koeto umira na fast i idvat oshte nqkolko obivame i se radva kat cigan4e na bani4ka smqtai ko praish i ko ne .....
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:38 pm

qk0 lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://retards.com
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:13 pm

Gank ftw rofl
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:27 pm

Death wrote:
taka we alex izbi naroda we RoFL



_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]

De da mojeh s udovolstvie 6tqh da go naprava Razz
Back to top Go down
Sponsored content





OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Empty
PostSubject: Re: OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)   OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata) Icon_minitime

Back to top Go down
 
OBIDI (sled kato Horde ubie Horde na arenata)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Iskam si obratno itema sled rollback
» iskam da mi se varne itema sled rollback

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: