BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 BB i ot men

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

BB i ot men Empty
PostSubject: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 2:33 am

praq taq tema samo za da kaja 4e i az se otkazvam ot BD 6toto mi pisna ot bugavi kakto ivo (holydin) kaza 4e rano ili kasno na seki 6e pisne e az sam sledva6tiq na koito pisna veroqtno 6e hoda v survara na mograine ili pak nqkoi blizz no se maham ot tyk BB na si4ki nai ve4e na <Infamous>


Have a Nice Game

Good Luck and Have Fun!
Back to top Go down
http://warcramovies.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:06 pm

Bye pi4 ot men i ot imeto na si4ki koito nqmat reg v1v foruma. Nadqvam se da se zainteresuva6 ot warra i da stane6 ma6inka uspexi kadeto 6te prod1ljava6. Sad
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:19 pm

puddly radvam se 4e te e grija za men no prosto 1 i ot drugite pri4ini e 4e az sam ot infamous i po princip samo officerite si obra6tat vnimanie na men mi stana bezinetersno nqkoi si prai geroi fr na officere vleze i mu kaje nqkav taen magazin imalo i toi otide i stane i toi ma6ina s buffove i sekvi az po princip zakakvoto i da pitam nikoi ne otgovara sored men nai pe4eni officeri sa ti s (Ce i Mimeto)
Back to top Go down
http://warcramovies.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:13 am

Ce e guild mastera za vendorite vinagi ima6e razpr1svaxa gi kriexa gi dokato nakraq ne se premaxnaxa za vinagi sega si4ki sa ravni osven nqkoi koito o6te imat v sebe si. btw mn hora mi pi6at ako ma pokani6 v infamous ili drugi ne6ta 6ti pokaja vendor s1s scrol4eta i dr prostutii az sa otkazax razbrax 4e ne ti trqbvat buffs za da si dob1r razbrax go 4e zavisi ot skila ti buff sa za gazariq...
Back to top Go down
SillyFTW

SillyFTW


Posts : 26
Join date : 2008-09-28
Age : 34

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:57 am

e da to 1 red buffove sa dostata4ni az s moq warr imam samo 2 izli6ni buffa buffovete mi sa


Battle Snout (ili kakto se pi6e),elexir of mongoose,elexir of stealth detection,elexire of camouflage,greate absording shield,i job gabber no nz prosto imam nqkakvo jelanie za poe4e buffove no ina4e si zn 4e ne slujat za nogo no taaka ili ina4e az prodaljvam v blizz server s na fr geroq ako iskash pud i drugite deto gledat toq text eto saita
krowow.ku4e.com tam 6e namerite informaciq tova ne e reklama prosto kazvam kade 6e igraq sega
Back to top Go down
http://warcramovies.com
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:08 pm

BB nadiavam se da namerish dobar server Smile Sad
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 2:31 pm

SillyFTW wrote:
e da to 1 red buffove sa dostata4ni az s moq warr imam samo 2 izli6ni buffa buffovete mi sa


Battle Snout (ili kakto se pi6e),elexir of mongoose,elexir of stealth detection,elexire of camouflage,greate absording shield,i job gabber no nz prosto imam nqkakvo jelanie za poe4e buffove no ina4e si zn 4e ne slujat za nogo no taaka ili ina4e az prodaljvam v blizz server s na fr geroq ako iskash pud i drugite deto gledat toq text eto saita
krowow.ku4e.com tam 6e namerite informaciq tova ne e reklama prosto kazvam kade 6e igraq sega
È àç ñúì èãðàë âúâ êó÷åòî... íÿìà ìíîãî áúãîâå àìà å Áëèçëàéê è çàòôà ìå ìúðçåøå äà âäèãàì ãåðîé ìàêàð è ïîä íàïúòñòâèÿòà íà ÷îâåê êîéòî èìà 5 70êè âúâ êó÷åòî...
Back to top Go down
Sponsored content





BB i ot men Empty
PostSubject: Re: BB i ot men   BB i ot men Icon_minitime

Back to top Go down
 
BB i ot men
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: