BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Connected>choose realm>Connected..

Go down 
4 posters
AuthorMessage
LuDteRRoR




Posts : 3
Join date : 2008-10-07

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:15 pm

Connected>Retrieving charecter list>choose realm>Connected.. i ne moga da vlezna !
acc mi e : LuDTeRRoR !!!Pone kajete dali sum bannat i za kolko vreme !?!!?! scratch scratch scratch scratch
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:20 pm

LuDteRRoR wrote:
Connected>Retrieving charecter list>choose realm>Connected.. i ne moga da vlezna !
acc mi e : LuDTeRRoR !!!Pone kajete dali sum bannat i za kolko vreme !?!!?! scratch scratch scratch scratch
Nikoi ne moje da vleze , servera e off.
Back to top Go down
LuDteRRoR




Posts : 3
Join date : 2008-10-07

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:38 pm

Heart wrote:
LuDteRRoR wrote:
Connected>Retrieving charecter list>choose realm>Connected.. i ne moga da vlezna !
acc mi e : LuDTeRRoR !!!Pone kajete dali sum bannat i za kolko vreme !?!!?! scratch scratch scratch scratch
Nikoi ne moje da vleze , servera e off.



Servera ne e off 6toto s na 1 moi fr acc vlizam bez problem puk s moq acc ne moa o_O
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:41 pm

LuDteRRoR wrote:
Heart wrote:
LuDteRRoR wrote:
Connected>Retrieving charecter list>choose realm>Connected.. i ne moga da vlezna !
acc mi e : LuDTeRRoR !!!Pone kajete dali sum bannat i za kolko vreme !?!!?! scratch scratch scratch scratch
Nikoi ne moje da vleze , servera e off.



Servera ne e off 6toto s na 1 moi fr acc vlizam bez problem puk s moq acc ne moa o_O
Az sym GM ti si player , koi mislish che znai po dobre statusa na servera ? Ne ti poluchavash 200 PM-a v skype za server off nali ?
Back to top Go down
Con7rol

Con7rol


Posts : 45
Join date : 2008-09-08

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 2:34 am

Servera ne e off 6toto s na 1 moi fr acc vlizam bez problem puk s moq acc ne moa o_O[/quote]
Az sym GM ti si player , koi mislish che znai po dobre statusa na servera ? Ne ti poluchavash 200 PM-a v skype za server off nali ?[/quote]


Ne ti e lesno ... Neutral
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 4:13 am

Taka.. neka svetna zabludenite .
Tva deto dnes se e polu4ilo 7/10/2008 , ne e bug na servera ..
Nai veroqtno e ot produljitelnoto online vreme na Host kompa .
Taka.. v toq slu4ai , se bugvat portalite , i nqkoi zoni (gurubashi naprimer) .
Sled kato minete prez portal , ili idete na arenata , wow nai-veroqtno vi dava eror/zabiva i geroqt vi ostava vutre vuv servera , vupreki 4e vie ne ste tam ..
Kato se opitate da vlezete vuv accounta si NEMOJE , to4no zashtoto UJ geroqt vi ve4e e vutre O.o .
I taka ... v takuf slu4ai , prosto go resvame , i toi trugva :p
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Sponsored content





Connected>choose realm>Connected.. Empty
PostSubject: Re: Connected>choose realm>Connected..   Connected>choose realm>Connected.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Connected>choose realm>Connected..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kuv e realm lista

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: