BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PVP

Go down 
3 posters
AuthorMessage
cyper




Posts : 2
Join date : 2008-10-08

PVP Empty
PostSubject: PVP   PVP Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:20 pm

Здравеите уважаеми четатели на форума , искам да споделя 1 2 идеи. Значи аз играя от скоро и то не много често в този сервер поради причината че играя в близзард (сиг ще кажете кво праиш в този сервер тогава- еми просто влизам малко да правя пвп на гурубаши арена защото ми липсва а в близз няма много пвп там ) както и да е.В този сервер играя rogue и забелязвам че когато убия някои друг на дуел тои започва нооб, нещасник, кретен бъгер и т .н еми 1во не смятам че сам нооб затова че сам ви бил на дуел или сам ви Gangnal . 2ро не мисля че съм бъгер защото имам 2400 АП и правя 1.5-2к хемо да кажем, не смятам че това е буг( не говоря че всички твардят това ) Та както и да е само исках да кажа че не желая да бъда обиждан когато сам бил някого.

Да преминем кам саществената част на поста ми. Така значи чух че организирате пвп евенти на които все още не сам участвал искам просто да дам няколко идеи.

1во Ако може да се правят на на арените Blade'edge, Ruins of loarderon, nagrand arena ( в този сервер незнам каде се правят)

2ро Ако може също така да бъдат 2в2, 3в3, 5в5 защото според мен така е по интересно ( не казвам че 1в1 не е но... лично мнение )

3то Предполагам че както във всеки сервер има награди ще има и тук. Предлагам за награди нещо по просто като например моунт които го няма при пуснатите вендори (Венгефул Гладиатор моунт да кажем) Защото сам виждал хора вътре които имат някакав геар които им е даден и качва кръвта на над 20к и може да убие по 5-10 и повече героя да не говорим за 1 "простосмъртен". Когато един такав играч получи тези итеми тои не дава шанс на другите играчи да го победят .

4то Победителят от евента да получава титла да кажем 1ви Венгефул Гладиатор 2ри Мерцилес Гладиатор 3ти Гладиатор

Сигурно ще кажете тоя зима "идеите" на близзард и ни ги предава на нас- Да но не точно , ако има по заинтерсовани може да попрочетат малко и да видят че не са точно такива Smile

Благодаря че прочетохте поста ми GL HF и ще се видим в играта Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PVP Empty
PostSubject: Re: PVP   PVP Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 12:01 am

Eventite se provejdat na arenata v Dire Maul (The Maul) tyi kato mislq che e dostatachno golqma za svobodno razgojdane nasqkade i bqgane i etc.Tezi koito si vidql nad 20 k life ili sa stackeri/hackeri ili Donatori.Event rewardite sa Chromatic Mount,Event Tabard i oshte sqkfi gazarii.Eventite do sq koito sym pravel s Prongel sa bili 1v1,2v2,3v3,5v5 +Hide & Seek + Race Event (Napraven ot nas).

<Admin>Heart
Back to top Go down
cyper




Posts : 2
Join date : 2008-10-08

PVP Empty
PostSubject: Re: PVP   PVP Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 12:52 am

окау тогава всичко е супер ^^

Затваряите темата ако искате Very Happy
Back to top Go down
kaligola

kaligola


Posts : 15
Join date : 2008-09-19

PVP Empty
PostSubject: Re: PVP   PVP Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 6:33 pm

admine molqte 6te moje6li dame unban zaklecamse 6tesam kato mo6i4ka nqma da govora ni6to s nikoi nqma ni6to da vikam da fudq nekakvi takiva ne6ta plss molqted.
Back to top Go down
kaligola

kaligola


Posts : 15
Join date : 2008-09-19

PVP Empty
PostSubject: Re: PVP   PVP Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 6:33 pm

sori obarkah kade trqbva da go napi6a ! sori
Back to top Go down
Sponsored content





PVP Empty
PostSubject: Re: PVP   PVP Icon_minitime

Back to top Go down
 
PVP
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: