BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Îòíîñíî Chromatic mount.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 1:52 pm

Çäðàâåéòå , èìàì ïðåäëîæåíèå îòíîñíî [Chromatic mount] Ìèñëÿ , ÷å ëè áèëî ÿêî , àêî íàïðèìåð [Chromatic mount] ìîæåøå äà ëåòè â êîéòî è äà å ãðàä , âìåñòî ñàìî äà ìîæå äà áÿãà (êàòî â Outland) . Smile , íî íå çíàì äàëè òîâà å âúçìîæíî äà ñå íàïðàâè . Smile Î÷àêâàì îòãîâîð ïî òåìàòà (êàêúâòî è äà å òîé). Smile
Back to top Go down
Death

Death


Posts : 177
Join date : 2008-03-07
Age : 31
Location : Undercity

Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Re: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 3:29 pm

nie s moite pi4ove si izbraxme mountha no ne moje da leti moje da ska4a kato normal mounths 100% speed....ne moje da leti Very Happy


_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Re: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 3:54 pm

Çíàì , òî÷íî çà òîâà ãî äàâàì êàòî èäåÿ , ãúçàðèéêà. Razz
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Re: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 5:07 pm

Dobra ideq . Mislq 4e moga da go napravq , no mi trqbva vnc ot admina Oo . Ako go pusne shte se opitam =)
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Re: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 7:22 pm

Admin wrote:
Dobra ideq . Mislq 4e moga da go napravq , no mi trqbva vnc ot admina Oo . Ako go pusne shte se opitam =)

ok , blagodarq predvaritelno Smile . (izvinqvam se , 4e pi6a na latinica , no razbrah 4e mnogo hora ne mogat da mi pro4etat komentarite zaradi bug-a v free forum sistemata kato pi6a na kirilica Smile )
Back to top Go down
Sponsored content





Îòíîñíî Chromatic mount. Empty
PostSubject: Re: Îòíîñíî Chromatic mount.   Îòíîñíî Chromatic mount. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Îòíîñíî Chromatic mount.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» îòíîñíî òðèíêåòà
» Îòíîñíî ðåïîðòèòå ñúñ ñíèìêîâ ìàòåðèàë.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: