BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zaplahi s ban.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

Zaplahi s ban. Empty
PostSubject: Zaplahi s ban.   Zaplahi s ban. Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 2:33 am

ne vijdam prosto kakvo ima da komentiram ... to si se vijda ... nabliudavaite chat-a ... nikoi ama nikoi ne moje da mi zabrani da si polzvam macro-tata ! Razbiram da pi6a po macro-tata tos ili oniq e edi kakvo si kato "nqkoi hora" , no ne go pravq . Drug e v1pros1t 4e nqkoi hora se vbesqvat na podpisa mi /y Fresh Meat !!! c(: .......
Tehen si problem , az macroto si nqma da go promenq , 6toto sa si to4no takiva. Ne 4e az s1m nqkak1v profesionalen igra4 , no nqma da go b1de da im t1rpq glupostite bez da predpriema ni6to . spamqt gluposti za men po macrota , 6te spamq i az za tqh . specialno tova macro go polzvam za vseki 1 p1t kogato ubiq nqkogo bez zna4enie koi i kak1v klas e .... Enjoy !
Izvinqvam se za spamaviq post. Predvaritelno blagodarq za otdelenoto vnimanie (pi6a na latinica za da mogat vsi4ki da 4etat kakvo pi6a) .

Zaplahi s ban. 008244303-big

Zaplahi s ban. 008244301-big

Zaplahi s ban. 008244304-big
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Zaplahi s ban. Empty
PostSubject: Re: Zaplahi s ban.   Zaplahi s ban. Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 2:35 am

Haha bih go bannal , no neka vidim kakvo ste stane sled oshte 20 glasa da te bannat Very Happy:D:D:D Laughing
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

Zaplahi s ban. Empty
PostSubject: Re: Zaplahi s ban.   Zaplahi s ban. Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 2:37 am

S16tite teq 60-70% ot horata koito me psuvat , za6toto s1m gi ubil ili sa ka4eni nqk1de po nai-lamerskiq na4in taka 4e samo nqkoi s charge ili shadowstep kato men da moje da gi stigne ili igraqt s wall climb ... da ne govorim i za speed+fly hack4etata ... tam e o6te po-zle rabotata. Eto o6te 2-ma .......

Zaplahi s ban. 008252443-big

Zaplahi s ban. 008252442-big
Back to top Go down
Sponsored content





Zaplahi s ban. Empty
PostSubject: Re: Zaplahi s ban.   Zaplahi s ban. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zaplahi s ban.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ban Request-
Jump to: