BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 GM ako moje da se nare4e takav !

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Just God




Posts : 8
Join date : 2008-10-17

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 2:38 am

e toq BITCH gma idva pred stormwind i ni ubiva vsi4kite s po 1 . ako e vazmojno da izpratite tfa dete v otposno !
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 12:51 am

Just God wrote:
e toq BITCH gma idva pred stormwind i ni ubiva vsi4kite s po 1 . ako e vazmojno da izpratite tfa dete v otposno !

Tfa "dete" e hosta na servera HXAYaXyhayhxyhaXaXyh Very Happy
Back to top Go down
Just God




Posts : 8
Join date : 2008-10-17

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 3:40 am

Heart wrote:
Just God wrote:
e toq BITCH gma idva pred stormwind i ni ubiva vsi4kite s po 1 . ako e vazmojno da izpratite tfa dete v otposno !

Tfa "dete" e hosta na servera HXAYaXyhayhxyhaXaXyh Very Happy
i kompot li da mu otvora ? ne me int togava da ne se gavri s horata v negovia server nqma smisal da idva i da ni ubiva na po 1 udar kakto i da preebava petovete na huntarite kato gi naprai super golemi ta nemojem da se vidim ...
Back to top Go down
Just God




Posts : 8
Join date : 2008-10-17

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 3:40 am

ne misli6 li 4e ne e redno da idva i da ni izbiva taka ?
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 2:30 am

еmi da netrqbva da se zloupotrebqva po tozi na4in... kato si GM da si poddyrja6 servera ot hackove i tova e ... samo preebavate igrata na horata za6to ? 6toto na nqkoi mu skimnalo 4e mu e kef da se gavri sys horata... i taka si gubite igra4ite...
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 3:45 am

beyOnd wrote:
åmi da netrqbva da se zloupotrebqva po tozi na4in... kato si GM da si poddyrja6 servera ot hackove i tova e ... samo preebavate igrata na horata za6to ? 6toto na nqkoi mu skimnalo 4e mu e kef da se gavri sys horata... i taka si gubite igra4ite...
az su6to se gavra po nqkoga v duelite s igra4ite Razz
Back to top Go down
Sponsored content





GM ako moje da se nare4e takav ! Empty
PostSubject: Re: GM ako moje da se nare4e takav !   GM ako moje da se nare4e takav ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
GM ako moje da se nare4e takav !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» HELP ME!!!!!!!!!!!
» Ideas
» Moje Mqstoto kadeto e ILIDAN DA E PVP ARENA EDVA LI NE ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ban Request-
Jump to: