BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 5:49 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bb BlackDevil Napuskam Servera zaradi tova che veche 2 pati mi Roviat iz Acc neznaino kak mojebi zaradi Tozi Chovechec det me zaplashva s Bann i neshto pak s Acc mi ! Imam PRedvid WARBARBIE ! http://img406.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot101908235303mr3.jpg eto dokazatelstvo !! Ako e taka i sam bannen Po neznaina za men Prichina Kato PVP !! Dobre zn che Gm vaobshte niama da obarne vnimanie i tova mi e predelno iasno Dovijdane priatno mi beshe da igraia ! Ot servera samo izkam da zapomnia Pandemiq,Qkkiiqq,Winzer,Ani Ako sam Izpusnal Niakogo molia da me izvini ! bb Forever Sad Sad Sad Sad Sad i oshte vednaj priatno mi beshe ! Tova e ot Men Manichku ! A za WArbarbie bate samo da Ti kaja Mojesh da go duhash za men si si Lainovoz i takav shte zapomna !
Back to top Go down
BuRkY`

BuRkY`


Posts : 35
Join date : 2008-08-10
Age : 29
Location : Село Чурка...

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 6:28 pm

Hmm... WArbarbie e geroi na Ce ma 100 % tfa ne e Ce Very Happy rendeer
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 6:52 pm

Ce nikoga niama da mi napravi takava divotia pone se nadqvam Smile
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 6:58 pm

emi mai sha sa vrashtam Very Happy Keyna ne si pravi maitapi Very Happy lol Very Happy
cheers
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 12:15 am

Nqma nujda da napuska6 servera zaradi takiva ne6ta moje6 da si napravi6 dr acc spokoino s1s s16tite geroi iska vreme no se pak ima rollback i se svikva
P.S Geroq ne e moi iztrix go i go dadox na 1 fr da mi zeme nika 4e toi igrae mn s mage. Grozz Znae6 kolko p1ti s1m si trill az warra zaradi lameri deto me mislqt za bugger i pak sam go pravil iska samo nervi :/
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 1:16 am

da spokoino poznato mi e osobenno kat v Blizzlike ti se bugne heroto na 68 level Ama togava me marzi da si napraia drugo a do servera zn koi e WArbarbie Very Happy Ama snoshti ne znaeh Very Happy taka PAk sam si s Acc prosto nikoi veche ne sa naviva da odi SWp apak Ilidan Horde sa mn i kat otidem she na izbiat hordite Very Happy cheto se sluchva tva Very Happy Ari stiga ste pisali tuka Niama da sa maham Very Happy za de ste bez mene lol!
Back to top Go down
Death

Death


Posts : 177
Join date : 2008-03-07
Age : 31
Location : Undercity

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 10:30 pm

napuskai i ne se vru6tai RoFL



_________________

xD You`re pro or You`re Deathstalker xD
Thats is life ``Get a Life`` ;]
GM Of <Total Annihilation>
Chars:Frostrider,Deathstalker,Thundrake,Deathrage,Stormwalker,Deathknight,Cheatdeath ;]
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 11:03 pm

Izka ti se nali Cool Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Empty
PostSubject: Re: NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc   NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc Icon_minitime

Back to top Go down
 
NAPUSKAM SERVERA ZARADI 2 Krajba Na Acc
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» omgg kvo stava sas servera ve4e 1 4as go nqma
» Banatsam zaradi gluposti
» servera :\
» WTF KAKVO stava sys servera ???
» Koga 6te startirate servera?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: