BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Rogue

Go down 
5 posters
AuthorMessage
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Rogue Empty
PostSubject: Rogue   Rogue Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 8:24 pm

Tuka moje da obsyjdate vsi4ko za tozi klas da zadavate vyprosi da postvate kartinki i klipove abe si4ko za rogue-a....
az imam 1 vypros - Na kakvo nai-dobre da igraq rogue-a imam 3 rogue-a ama nai mnogo igraq tozi sys 2ta sworda eto mi gi tallantite q vijte i daite syvet ne6to da poopravq Smile
TUK
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:01 pm

ae de nekfo pro rogue nema li da ma nau4i na tainite na zanaqta Very Happy:D:D
Back to top Go down
Con7rol

Con7rol


Posts : 45
Join date : 2008-09-08

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:30 pm

beyOnd wrote:
Tuka moje da obsyjdate vsi4ko za tozi klas da zadavate vyprosi da postvate kartinki i klipove abe si4ko za rogue-a....
az imam 1 vypros - Na kakvo nai-dobre da igraq rogue-a imam 3 rogue-a ama nai mnogo igraq tozi sys 2ta sworda eto mi gi tallantite q vijte i daite syvet ne6to da poopravq Smile
TUK


Em pich az sum pochti na full subtlety( za men e po dobre)
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:37 pm

Con7rol wrote:
beyOnd wrote:
Tuka moje da obsyjdate vsi4ko za tozi klas da zadavate vyprosi da postvate kartinki i klipove abe si4ko za rogue-a....
az imam 1 vypros - Na kakvo nai-dobre da igraq rogue-a imam 3 rogue-a ama nai mnogo igraq tozi sys 2ta sworda eto mi gi tallantite q vijte i daite syvet ne6to da poopravq Smile
TUK


Em pich az sum pochti na full subtlety( za men e po dobre)
am nz za mene e po-dobre na combat 6toto vkarvam dosta dmg.... crita mi e 34% nqkade ama vkarvam po malko ??!? Nai mnogo 1300 vkarvam.... a gledam klipove vkarvat po nad 3000
Back to top Go down
Wale

Wale


Posts : 2
Join date : 2008-10-22

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 10:52 pm

pi4 skiii sq ako iska6 da vkarva6 mnogo dmg trqbva da si s sub. talents i s me4ove koito dava6 pove4e dmg i ap dori i da ne sa mn burzy ,] dano sam ti pomognala geek
Back to top Go down
Grozzz

Grozzz


Posts : 25
Join date : 2008-09-19

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:32 pm

Skivai sia nachi BEST ROGUEL -----> e na M U T I L A T E No za sajalenie v servera Mut ne e doopraven i pravi malko Dmg za koeto se nadiavam che niakoi Mrachen den she go opraviat Rolling Eyes Za sega az sam POchti Full Sub i malko ot mut Wink nameri niakoi Ubav Sword I Da si ALY che sme malko Very Happy (P.P da ne zabraish Ambush SUX) dano sam pomognal Very Happy cheers
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:29 pm

Grozzz wrote:
Skivai sia nachi BEST ROGUEL -----> e na M U T I L A T E No za sajalenie v servera Mut ne e doopraven i pravi malko Dmg za koeto se nadiavam che niakoi Mrachen den she go opraviat Rolling Eyes Za sega az sam POchti Full Sub i malko ot mut Wink nameri niakoi Ubav Sword I Da si ALY che sme malko Very Happy (P.P da ne zabraish Ambush SUX) dano sam pomognal Very Happy cheers
Na4i naprimer vyv server koito ba4ka da igraq Assasination i Sublety ??? Ok ama gledam vyv combat tree ima naistina mn qki ekstri kato tova deto ti uveli4ava dmg-a ot offhand weapon sys 50% i to praska pove4e ot tozi na main hand i mnogo drugi....btw az sym si Horde Undead Rogue Very Happy Sry alli ne me radva Very Happy
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:32 pm

a kato weaponi kakvo da sloja.... sq sam na 2xdaggers zarad ambush mislq da sloja sword + dagger (main hand dagger + sword offhand) predi bqh na 2xsword ama sqka6 ne be6e mnogo dobre
i edin vapros 2 ednakvi enchanta na 2ta razli4ni weapona stackvat li se ?
i zabelqzah sa6to 4e offhand daggera mi (ne6to gladiatorsko be6e) vkarva pove4e dmg ot Offhand Brutal Gladiator`s Quickblade ?
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 2:26 pm

oF prestanete da spamite v toq forum Very Happy:D
Back to top Go down
http://retards.com
Sponsored content





Rogue Empty
PostSubject: Re: Rogue   Rogue Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rogue
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: