BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Puddly Human Warr <delete>

Go down 
+2
Mmars
Darkce
6 posters
AuthorMessage
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 10:52 pm

Taka 6e b1da kratak, prez si4kite tezi dni ili meseci 6toto nz kolko ve4e igraq v Blackdevil, nqkoi gm mislqt puddly za b1gav (Humana) ima6e GM protiv tova 4e s1m b1gav i 4e si4ko e shans ili k1smet i etc. seki znae 4e tova e funserver. Triq Puddly (humman warr) praq Puddly (Night elf pak) tova mi e posledniq p1t koito 6te si istriq geroq i 6te go napravq na novo kazax vi pisna mi da mi vikat b1ger. da vi dam dokazatelstvoto.
http://img147.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot090708184622ja4.jpg
Priqtna igra na si4ki 6te se vidim in.
Back to top Go down
Ãîñò
Guest




Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 10:53 pm

Евалата пич ти си човек на място Smile
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Delete   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 12:22 am

Neka na mene nekoi taka mi kaje da viim dali 6e si deletna heroto (NEVER!) do6ul sum za da igraq ne da mi vikat 4e sum bugger ili da si triq heroto,nikoga nqma da si go iztriq!!!
Back to top Go down
Ãîñò
Guest




Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 1:32 am

Еми въпроса е че на теб никой не ти го казва ...
Back to top Go down
Mmars

Mmars


Posts : 28
Join date : 2008-09-08
Age : 29

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Unknown   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 3:07 pm

Em da znam tfa e huu 4e ne sa go kazvali ama ne iskam i nikoi da go kazva za6toto nikoga ne sum bugval i nikoga ne sum igral s hack neznam kakvo e ama ne iskam i da probvam,igraq WoW ot 2 godini i nikoga ne sum bil bannat v nikoi sarvar ...i nikoga nqma da buda ... Cool
Back to top Go down
Ãîñò
Guest




Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 4:03 pm

Гузен си нещо за да се обесняваш така ...
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:06 pm

Karai koto bilo bilo napraix si pak Nelf... ne sajelqvam i ve4e kato mi kajat bugger ili ignorvam ili ne obr16tam vnimanie... Malko li sa me psuvali ?! Pak ne obr16tam 6toto razbrax 4e v servera igraqt 11 godi6ni lapeta... nqma ko da se qdosvam s tqx neka se mislqt za golemi. Az s1m kazal v igra seki moje da govori ama v RL si4ko 6te e mn po razli4no ne iskam da pla6a nito da zapla6vam. Kazax kak deistvam ot tuk na tat1k

GL&HF
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:09 pm

a moje li da pitam koga servera 6te e ON ( ne 4e e tuka temata ma ot 30 min sam pusntnal post i nikoi GM ne dava pone nqkvo info Sad )
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:21 pm

1-2 4asa do kolkoto razbrax hosta e na daskalo...
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:23 pm

Puddly wrote:
1-2 4asa do kolkoto razbrax hosta e na daskalo...

nali Prongel puska6e i spira6e servera sas VNC Shocked
Back to top Go down
CrugeR-




Posts : 25
Join date : 2008-08-10

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 6:19 pm

Q.Q ....
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 7:29 pm

imam edin vapros za6to vinagi te nari4at bugger ? Kakvo e razli4noto mejdu tvoite warriori i tezi na drugite hora ? Obqsnete 6toto ili warriorite ti se polu4avat nerealno dobri ili naistina ne6to bugga6 makar si mislq 4e po skoro pyrvoto
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 3:20 pm

beyOnd wrote:
imam edin vapros za6to vinagi te nari4at bugger ? Kakvo e razli4noto mejdu tvoite warriori i tezi na drugite hora ? Obqsnete 6toto ili warriorite ti se polu4avat nerealno dobri ili naistina ne6to bugga6 makar si mislq 4e po skoro pyrvoto

6e go kaja prosto. Iskat da im vlizam v accto da im pravq warr, estestveno ne se s1glasqvam 6toto ne iskam da si davam talanti i pro4ie tova e 4isto kopirane. I ot tam na 13 godi6nite de4ica v servera az s1m buger.
Back to top Go down
beyOnd

beyOnd


Posts : 88
Join date : 2008-10-20

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:09 pm

Darkce wrote:
beyOnd wrote:
imam edin vapros za6to vinagi te nari4at bugger ? Kakvo e razli4noto mejdu tvoite warriori i tezi na drugite hora ? Obqsnete 6toto ili warriorite ti se polu4avat nerealno dobri ili naistina ne6to bugga6 makar si mislq 4e po skoro pyrvoto

6e go kaja prosto. Iskat da im vlizam v accto da im pravq warr, estestveno ne se s1glasqvam 6toto ne iskam da si davam talanti i pro4ie tova e 4isto kopirane. I ot tam na 13 godi6nite de4ica v servera az s1m buger.
aide vlizai mi vyv accto da mi prai6 warr Very Happy:D:D:D HAHA Nemoa da igraq warr 6toto neznam kak e stilla na igra i kakvi sposobnosti glavno da polzvam.. abe ni6to neznam.. samo rogue si imam ponqtie.
Back to top Go down
tedopk




Posts : 5
Join date : 2008-06-27

Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:52 pm

beyOnd wrote:
imam edin vapros za6to vinagi te nari4at bugger ? Kakvo e razli4noto mejdu tvoite warriori i tezi na drugite hora ? Obqsnete 6toto ili warriorite ti se polu4avat nerealno dobri ili naistina ne6to bugga6 makar si mislq 4e po skoro pyrvoto

nari4at go bugger,6tot te sa nubs i tolko mogat da igraqt i kat nqkoi gi bie,vednaga e hak,byger etc. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Puddly Human Warr <delete> Empty
PostSubject: Re: Puddly Human Warr <delete>   Puddly Human Warr <delete> Icon_minitime

Back to top Go down
 
Puddly Human Warr <delete>
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Ideas-
Jump to: