BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm

Go down 
+8
BuRkY`
redbomb
debila
Heart
Admin
Darkce
Apec
keyna
12 posters
AuthorMessage
keyna

keyna


Posts : 16
Join date : 2008-09-07

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 6:22 pm

MUtvame 6tot nemoje me zatapi 4oeka kazvam istini i ot tw g oboli ama ta ie sam s i e pravil slavata na nqma kazvam kfo 4e posle trqbva se si smenqm IP to .......
Back to top Go down
Apec

Apec


Posts : 209
Join date : 2008-05-03
Location : Таджикистан

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 6:25 pm

em sekfi gi ima nqkoi si znaqt rabotata drugi ne Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://retards.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:06 pm

Na4i Prongel trqq 4ete pove4e knigi da obogatqva re4nika da moje ti zatvori ustata Very Happy Very Happy Mute is for teH kidz Wink


KEYNA RLZ Razz
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:14 pm

Taka.. Keyna/Mcaim ti kato player trqbva da ima6 pone malko uvajenie , a pri teb to lipsva napulno . Bas lovq 4e ako nqkoi kaje na heart "heart e laino mirizlivo debelo mazno " i drugi podobni epiteti deto izredi , toi shte go banne po ip , taka 4e se radvai samo za mute .
Ne sum napravil malko za servera taka 4e ocenqvaite malko .
--
Puddly - E moje i da e verno.. knigi ne 4eta , no nadali ostanalite 4etat..
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:17 pm

A az napravih malko i zatfa treashe da mi mahnesh pravata ? hXaXyhaXyhaxyhyhXA
Q si spomni kato pusnaha servera koi si igra s nego i koi vikashe"chakai sq qm" ...
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:22 pm

lOlOlOLO lol!
Zaredi men stana gm , az ti dadoh i rank [az]
Taka 4e trqshe da misli6 malko predi da slagash mcaim / keyna/lanis/house , NAD celiq server .
A ako staa vupros na stariq acc na Elador/house , oshte ne polu4ih obqsnenie kak vseki char ima pone 50% pove4e talanti ot normalnoto .
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:24 pm

Ole sme6na rabota li4no s1m se karal s Heart i s1m obijdal mn pove4e ot kolkoto sq letq ot tema na tema da ti kaja 4e: ''taka i taka- taka i taka'' sled vreme si4ko se opravi koeto se radvam 6toto i 2mata razbraxme za kakvo sa karame i 4e nqma smis1l. Seki kazva ti si priqtel na heart ti onova i edi kakvo si, da priqtel s1m no ne tak1v koito 6te hodi zad nego za6toto imal rank GM kazval s1m go na mn hora nqkoi ma razbirat pravilno drugi ne tqxen si problem.
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:25 pm

Hubu zaredi tebe sym stanal GM [az] no ti ne slagashe vendorite v malls , ne ti tyrseshe traineri , ne ti addvashe mountove , ne ti addvashe systafki u vendorite , ne ti si igra sys servera tolkos kolkoto az.Ti prosto nameri database-a admina q sloji i sichku drugo na mene ostavi , evala za portalite - da ti gi sloji , no ako bqh ostail tea 1000 + vendora edva li shteshe da stane servera za 2 chasa .... otnostno Elador , tfa che mi e fr da ne znachi che addvam az na nego ili na drugite poznati ot servera kfoto i da e bilo ....
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 7:29 pm

Temata za koi kfo e naprail shte e dosta ob6irna no neka napi6a ne6to i az ..
1)Saita + toolovete
2)Foruma
3)Servera
4)Portalite , Grobishte na gurubashi , Guardove za vseki mall
5) Sumati sustafki , ne misli 4e samo ti si adval , lipsvashtii gluposti za otdelni profesii .
Neka e samo tfa.. zasega .
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
debila

debila


Posts : 71
Join date : 2008-01-08

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 11:02 pm

prongel e prav heart gledashe samo opredeleni hora ne 4e drugite zaslujavat no s kakvo sa po dobri house keyna mcaim 4e se fukat i pwnvat hora v STV pred OG i kade druge ne mislq 4e e dobre sprqmo drugite igra4i 1ni da sa s talanti 61/61/61 ili kolko se padat s ne4ove6ki orajiq i sami da butat 30 hordi v STv ili allianceta heart nogo obi4a da addva ako nqkoi obiknoven igra4 go popita za nqkoi lipsva6t spell vednaga 6te kaja da go duhash 6e te kickne ili ne6to ot toq sort spored men ne tva ne e pravilno koeto pravi heart..
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:56 pm

haha mi az i da go pitam neshto heart toi ne otgovarq taka4e nqmam dumi heart dobre se spravqshe s nqkoi neshta priznam ti go bace ama mnogo ama mnogo se gavreshe s igra4ite ti na men ne si mi pomognal nikoga kogato sam te pital neshto nai mn da mi otgovorish i da kajesh 4e ne stava ili nz si kvo i to4ka prongel vliza kazva bez foot bez moot i tnt add edi kakvo si add edi kakvo si /w me prai se i to4ka palata na prongel ne mi vkarva poi4e dmg ot tva na keyna ne mi kazvaite 4e e ot dobre razviti talanti ili dobre podbrani items paladina koito go fanah v kra4ka s hack go pitah za 1 sword toi kaza ako znaesh kade da tyrsish shte namerish az mu otgovorih ne tyrsq v GM island a toi kaza tvoi problem taka4e ne vqrvam prongel da g o e naprail pri polojenie 4e ti beshe on mcaim ili tam kyv e port do SW port do gorabashi i sys adminski bufs nito si kazal elate edi kade si da se bufnete nito nishto evala ....
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 12:27 am

A da ne govorime 4e sabrah raid4e skromno 10 4oveka otidohme SWP i stignahme do KJ i kvo stana tam beshe na 40 % az bqh tanka si4ko perfekno no kakvo idva heart i ni ubiva celiq raid 1 vo se gavri s men i me fyrga da ne moga da zadyrja agroto posle me ubi sled tva vika are biite si go na novo i nie kat kazahme zahsto ne ni go ostaish na kolko si beshe toi kaza sajalqvam no neznaeh 4e ima pve maniaci tova e pvp survar mi shtom e pvp survar sloji vendori nali si razbira4 da ima si4ki neshta ot Zul aman nqma ot SWP nqma kak da si gi nabavim ? osven s PVE ????? I tva beshe li 4esno sprqmo nas da se byhtim nqkolko chasa i nakraia da preebesh si4ko ?

EDIT : nakraia ni portna si4ki v maila i ostavi hordehater ubi bossa i toi si lootna si4ko ot bossa sled kato ni portna toi doide v maila i mu vidqhme itemite .............
Back to top Go down
BuRkY`

BuRkY`


Posts : 35
Join date : 2008-08-10
Age : 29
Location : Село Чурка...

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Aaa   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 12:32 am

aaa btw [az] ne e li Admin a [a] e GM ? pone taka zn santa study
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 2:29 pm

suglasen s1m s redbomb tochno taka stana i az bqh tam ... Ta na tema Heart / Prongel to sus sigurnost Prongel rulira .. da Heart e naprail mn za serveraa .. grijise za zabavlenieto eventi gluposti .. i e addnal nqkoi drug vendor . a Prongel ?!? toi izbroi poecheto neshta iskam samo da dobavq ... kogato pitam Heart da addne Heroism toi kazva che nemoje .. neznae ID, ne mu se tursi, etc .. kogato pitam Prongel toi me portva addva mi go i si me vrushta, sushtiq vupros e i s stanciite na warriora ili nqkoi drugi spellove kat tezi ... Prongel addna vendori v horde i v ally malla koito Heart beshe addnal v 1niq mall no v drugiq ne <- bezotgovorna rabota ... Ima li da dobavqm neshto ? Heart e 16-godishno hlape koeto gleda samo kak da naprai priqtelchetata si rullirashti v servera ..
Back to top Go down
Ãîñò
Guest




PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 1:52 pm

Vijte sa , vmesto da sporite koi e kriv koi e pravi obvinete Prongel Very Happy . Zaboga tova dete e na 14 godini . Vmesto seki da se opravdava az neznam kakvo tolkova sa edni portali kato tova se pi6e za 3 minitu na C++ . neznam kvo e i edna gurobashi arena za6toto neq si q ima6e Very Happy:D . Mallovete hubavo , te biha me zatrudnili , osven ako ne sa ot gotov repack . Ezicite gi ima v config fila taka 4e molq ti se nedei si pripisva tolkova mnogo a zemi pusni mangos i togava mi govori Very Happy:D:D
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:08 pm

Sedae ti ne si Admin ne si GM nali ... ?!? ne samo ti si nekvo zapaleno programistche v toq server deto moje da gi naprai tiq neshta .. kat e tolkova elementarno zashto Heart ne go naprai ?!? + tova shtom kajesh na Prongel che ima neraboteshto Q ili neshto takoa toi vednaga ti addva tova koeto trqbva za tova respecta kum Prongel trqa da e po golqm nezavisimi dali e na 14 ? Heart kat e na 16 da ne bi da e mn golqm ?! ae begi ot tykaaa Very Happy Very Happy <- stil gaco bacov lol!
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:29 pm

debila wrote:
prongel e prav heart gledashe samo opredeleni hora ne 4e drugite zaslujavat no s kakvo sa po dobri house keyna mcaim 4e se fukat i pwnvat hora v STV pred OG i kade druge ne mislq 4e e dobre sprqmo drugite igra4i 1ni da sa s talanti 61/61/61 ili kolko se padat s ne4ove6ki orajiq i sami da butat 30 hordi v STv ili allianceta heart nogo obi4a da addva ako nqkoi obiknoven igra4 go popita za nqkoi lipsva6t spell vednaga 6te kaja da go duhash 6e te kickne ili ne6to ot toq sort spored men ne tva ne e pravilno koeto pravi heart..
TI LUD LI SI WE koga e kazal
takiva gluposti az vinagi kat isakam spell mi go e daval
Back to top Go down
mnk

mnk


Posts : 72
Join date : 2008-08-31
Age : 33
Location : На майкати путка

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: ...   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 3:20 am

Ami li4no na mene ne mi dreme kvo adva i na koi heart,problema e tam 4e nere6ava nikakvi problemi v sarvara.varna na polovinata sarvar itemite ot sun'wel polovinata hora gi nqmaha no im gi addna samo kato mu napisaha ticket be zobqsnenie add na vseki.Na mene pusni tema v foruma s pic ala bala 2 dena po kasno kvo nqma itemi pravi se na udaren.A otnostno zatova koi rabotil po sarvara prepora4vam da go ostavite v minaloto i da pomislite kakvo 6te napravite v budi6te..Tolkova mn bugove dori lamer bez da iska moje se bugne Laughing
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 4:29 am

Ne sym addval o boje .... q si spomenete ako igraite ot dostatachno vreme tuka , imashe 1 period v koito sprqh da vlizam v serveri zaredi takiva kato vas - neblagodarnici i hora koito ne ocenqt kakvo sa pravi za tqh , togava i prongel ne vlizashe shoto beshe na drug patch , edinstveno romaneca vlizashe.Togava poveche li vi haresvashe kato 30% ot servera beha s full talents , edno 40 % ot poznatite na romaneca beha s po 2-3 k + ap ot normalnoto i etc , a sega obvinqvate sym dal 1 item ili 1 torba na nqkoi ot izbroenite po gore playeri , no az otnovo shte spra da vlizam v servera i she ocenite kakvo ste izgubeli no shte e kysno , zashtoto tova sa bylgarite , ocenqvat neshtu sled kato go zagubqt.Predlagam vi da go ocenite predi da ste go zagubeli , zashtoto posle i da sajalqvate shte e tvyrde kysno ....
Back to top Go down
Azz!n0th

Azz!n0th


Posts : 77
Join date : 2008-08-11

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 3:45 pm

Heart ne si ni razbral pravilno nie te otcenqvame no otcenqvame i Prongel dori i malko poeche zashtoto poecheto maniaci koito igraqt vijdat che ti vlizash po 1 p1t ima nqma na den a Prongel po dosta vreme e online i shtom mu kajesh neshto vednaga go izp1lnqva a ne ... Heart moje li da mi addnesh tova ? - Ne oburni se kum Prongel ne az s1m vinoven che neraboti .. tova e 1 tipichen otgovor koito nqkolko p1ti s1m poluchaval tui che ...
Back to top Go down
dido87

dido87


Posts : 42
Join date : 2008-10-01
Age : 36
Location : Bulgaria,Isperih

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:02 pm

taka na4i Heart sam go vijdal no nikoga ni6to ne e pravil za ne6to koeto sam go pomolil a Prongel po4ti za vsqko ne6to koeto go pitam mi otgovarq ili me posavetva ako nqmam nqkoq magi mi q dava za saotvetniq calss, samo edno ne razbiram za6to v4era me banna nesam sigoren dali toi be6e no vidqh 4e toi mi uveli4i speeda na 3.0 ili ne6to takova i sled nqma 20-30 sec discanect pi6a si passa az i gledam bann... i taka o6te neznam za6to tova se slu4i v4era okolo 12-si i ne6to sled 5 minuti vlqzoh vav foruma da se opla4a napravih nova tema no vseo6te nikoi ne mi q pro4el koito iska po golqma informaciq da vleze v Bans-Uban -> temata e "za6to li imam BAN!"
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 5:30 pm

Ponqkoga chovek ima problemi i ne e v vyzmojnost da vliza po 3-4 chasa na den kato drugi.Sled tozi period moje bi shte vlizam po chesto , zavisi ot vas :X
Back to top Go down
Sponsored content





PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Empty
PostSubject: Re: PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm   PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm Icon_minitime

Back to top Go down
 
PRongel i postoqnoto mUTvane na McAIm
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Fake Event...
» Prongel,procheti
» <Admin> Heart is leaving the server.
» Vypros kym admina na foruma ( prongel )
» Nqkoi 6te mojeli dami dade skaype na prongel !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: