BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
someone




Posts : 38
Join date : 2008-07-19

PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 8:13 pm

Znachi, za prestoq si tuk (okolo 2 meseca) razbrah, che po-golemi noobowe ot towa - zdrawe mu kaji. Misylta mi e, che se naslushah na repliki ot sorta: "Zashto samo bqgash, a ne se biesh i samo se healwash." Zatowa reshih da naprawq edna tema za neproswetenite i po-specialno za Saltec/Zvezdata/Emchito/Enrage/Imhealing/Strashnata/Biqhordiqko/Melyn/Ambushera/Exzen, koito e NAI-NEPROSWETENIQ igrach, jiwql nqkoga. Znachi, eto nqkolko neshta za igrata na otdelnite classowe(specowe), koito e DOBRE da ZNAETE i da ne gi komentirate. MOLQ NE BYDETE NOOBOWE KATO SALTEC!

Zapochwam po azbuchen red:

1.Druid - glawnoto neshto, koeto iskam da spodelq e che i za 3te wida druidi e normalno da polzwat Cyclone (ne kakto Saltec mu wikda - "Wqtyrcheto" ...).
-balance druidi - da znaete, ako wi hwane koren bez druida da castwa towa ne e hack, a e talant - Nature's Grasp. Cyclone syshto se izpolzwa chesto.
-feral druid - normalno e postoqnno da smenq formite, spokoino towa ne e hack. Da, druidite imat nqkolko formi.
-restoration druidi - normalno e postoqnno da se healwat, da polzwat cyclone i drugi sredstwa za obezdwijwane. Ne im wikaite postoqnno, che sa lameri, che samo se healwat i ne prawqt drugo, zashtoto imenno sys takyw druid nqmam zaguba Wink

2.Hunter - izpolzwaneto na trapowete, bqganeto (kaitwaneto, kakto e po-izwestno) im e adski prisyshto, kakto i (OMG) STRELQNETO ...

3.Mage - frost novata e upotrebqwana ot wsichki widowe specowe. A kaitwaneto e prosto za pechelene na wreme.
-PoM/Pyro mage - (OMG) imat magiq Presence of Mind, praweshta sledwashtata magiq instant, taka che spokoino - ne e hack. Prosto sa lameri.
-frost mage - ako normalno s Ice Lance bie po 700, a kato ste wyw FN po 2k, PAK SPOKOINO, PROSTO PRAWI SHATTER COMBO.

4.Paladin - rofl. Bratq i sestri, shtom balona e pozwolen, nqmate prawo da go kritikuwate. Towa, che wi e qd, che mogat da se healnat na spokoistwie ne e prichina za psuwni.

5.Priest
-holy/disc priest - shielda im wi drazni, a? Em, FU... Mnogo trudno padat i se healwat postoqnno, koeto drazni mnogo ot noobowete tuka.
-shadow priest - towa che se healwa bez da castwa nishto ne e hack - prosto DoTowete mu go healwat. Ne gi reportwate prosto, zashtot ste debili.

6.Rogue - OMGG re-stealthwaneto e NORMALNO. Shtom w Blizzard e "pozwoleno", znachi i tuk. Ne /forfeit wednaga, shtom pak wleze w stealth.

7.Shaman - i za elemental i za enhancement shamanite e prisyshto da polzwat Ghost Wolf-a. Ne rewete samo, zashtoto nemojete da gi nastignete i wi e qd - towa s wylka e nachin i strategiq na igra.

8.Warlock
-SL/SL warlock - normalno e postoqnno da wi fearwa i da wi drainwa. Nqma prosto kak inache da wi bie, debili takiwa.
-destruction warlock - omg, succubusa e nai-predpochitaniq pet za tozi tip lock. Towa, che tuka e bygaw Seductiona e drugo.

9.Warrior - nqma kakwo da se kaje, poneje towa e klasyt, ot koito ima nai-malko oplakwaniq Smile

P.S. ZA WSICHKI S AKYLA NA SALTEC ISKAM DA KAJA, CHE PVP TRINKETA, SHTOM E POZWOLEN, MOJE DA SE POLZWA W DUEL.

P.S.2 Ako se chudite zashto sym naprawil tozi topic - PISNA MI OT NOOBOWE.

P.S.3 Ako nqkoi ima kakwo da dopylni - da go prawi Smile
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: Re: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 9:02 am

Zna4i taka e pi4 prav si za men koitto kakvoto ima moje da go polzva do takava stepen da e v igrata ne govora za opredeleni klasove az li4no ne se qdosvam 4e rogue ispolzva naprimer 3 steltha shtoto moje i da moje da go napravi ako e na sub no i da ne e az nq se podrqznq no ako pusne poi4e ot 3 evalarka mu praia ........ da ne govora za ambusha i tnt no eto zashto pisha nai ve4e ne razbrah man kakvo e nobskoto da ispolvash mind ? az sam mage i ispolzvam mind kakyv e problema spored teb kakvo e nobskoto v tva eto neshto koeto si napisal i protivori4i na temata Smile
Back to top Go down
MAD

MAD


Posts : 2
Join date : 2008-01-12

PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: Re: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 5:36 pm

xm mnogo si prav za tezi koito izredi vijdal sam seki 1 ot tqh i nito edin neznae kfo prai :X da dam edin primer... Biqhordiqko mi dava duel (s rogueto bqh :X) i poneje polzvam PvP trinket toi pishe /forfeit i mi vika noob shto polzvash pvp trinket? otgovorih mu 4e toi e za tfa da se polzva.. a toi mi kaza che vav normal surver nikoga nqma da go zema trinketa i shte "duham" Smile taka de ... seki se oplakva ot neshto kato go biqt... prosto priemi zagubata i tolkova ... scratch
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: Re: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 9:06 pm

MAD wrote:
xm mnogo si prav za tezi koito izredi vijdal sam seki 1 ot tqh i nito edin neznae kfo prai :X da dam edin primer... Biqhordiqko mi dava duel (s rogueto bqh :X) i poneje polzvam PvP trinket toi pishe /forfeit i mi vika noob shto polzvash pvp trinket? otgovorih mu 4e toi e za tfa da se polzva.. a toi mi kaza che vav normal surver nikoga nqma da go zema trinketa i shte "duham" Smile taka de ... seki se oplakva ot neshto kato go biqt... prosto priemi zagubata i tolkova ... scratch
hhahhahahah mi praivil si dule s IDIOT we pvp trink ima i se prodava za 15k honor point . A tozi koito vidqh 4e e addnat e ADDNAT OT GM be kreteni Razz az li4no igraeh s normal PVP trinket
Back to top Go down
someone




Posts : 38
Join date : 2008-07-19

PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: Re: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 11:45 pm

Neka da dobawq oshte edno neshto - DEATHCOIL na warlocka NE E FEAR!!! omg, dnes edin shaman mi forfeitna samo, zashto sym mu udaril DC, a sme se bili razbrali na 1 fear .. nqma da komentiram
Back to top Go down
Sponsored content





PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Empty
PostSubject: Re: PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!   PVP Stuff - Read and don't be a JERK!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Read this to learn how to post !
» ROLLBACK ! By Admin - Read

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: