BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ROLLBACK ! By Admin - Read

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 4:12 pm

Taka.. zdraveite .
Pi6a taq tema , shtoto ne izkam foruma da se prepulni ot edni i su6ti glupavi temi ..
Tokat na admina spiral mnogokratno , i pri posledniq put servera se bil "precakal" .
Posledniqt save e bil predi okolo sedmica , taka 4e servera otnovo e vurnat 1 sedmica nazad .
Sigurno mnogo ot vas shte izkat itemite si (koito veroqtno ste izgubili) .
Moga da gi vurna samo pri daden ScreenShot .
....
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:13 pm

Admin wrote:
Taka.. zdraveite .
Pi6a taq tema , shtoto ne izkam foruma da se prepulni ot edni i su6ti glupavi temi ..
Tokat na admina spiral mnogokratno , i pri posledniq put servera se bil "precakal" .
Posledniqt save e bil predi okolo sedmica , taka 4e servera otnovo e vurnat 1 sedmica nazad .
Sigurno mnogo ot vas shte izkat itemite si (koito veroqtno ste izgubili) .
Moga da gi vurna samo pri daden ScreenShot .
....
screana 4e az 4ak sega go vijdam tova Rolling Eyes Rolling Eyes kak da naprava screana kt servera ne raboti Razz Holydin mi e heroto.Mi ako tova pomogne na serva da raboti normalno nqma problem dokolkoto za itemite pak 6te si gi nabava ot swp ,tui 4e edinstvenoto koeto isakm e po-burzo survara da bude ON again Razz
Back to top Go down
someone




Posts : 38
Join date : 2008-07-19

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 7:31 pm

rollback - ok ama shto nemoa se wyrja?
Back to top Go down
ivo

ivo


Posts : 109
Join date : 2008-03-07

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:38 pm

ma toq server mno po4na da crashva raboti 3 4asa i pak go nema nikakakuv Shocked Shocked
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 10:01 pm

Shte otstranim problema kolkoto se moje po burzo.. Smile
Ne se pritesnqqite.. v nai lo6iq slu4ai shte e kakto be6e sutrinta :< confused
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 10:49 pm

haha vyrnat 1 sedmica q pitaite geroia kudos ot kolko vreme sashtestvuva ot nqkade 2 sedmici go napravih ima i skreenove na nego v onazi tema v koqto pisha za donori ili tam kvi sa nz sq geroia vaopshte go nqma moje da vidite kakva mu e heada handsa chesta oryjieto backa .......... affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:03 am

Iskam da popitam koga she mi se vyrnat itemite full swp sam imam i dagera ot KJ backa hends chest head si4ko bez shouderite nqmam toest imah gi ......... Arrow Arrow pravil sam picove samo onezi koito gi ima v temata deto q pusnah za da pitam za donorite ako moje da vidite i da poznaete itemite shte vidite si4kite mi items ima i oshte nqkolko hora geroiat na ani syshto i e iz4eznali nqkolko itema apofiks sushto to e na seki de no kazvam na koi znam 4e sam im iz4eznali ....
Back to top Go down
Daggerofhate

Daggerofhate


Posts : 75
Join date : 2008-04-25
Location : Bulgaria Jambol

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: xS   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 2:48 am

em i az imah full swp tank set na elumincheto ama qvno nqma da ni gi vurnat predmetite Sad Sad
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:49 am

Pics..
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Sponsored content





ROLLBACK ! By Admin - Read Empty
PostSubject: Re: ROLLBACK ! By Admin - Read   ROLLBACK ! By Admin - Read Icon_minitime

Back to top Go down
 
ROLLBACK ! By Admin - Read
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ROLLBACK - lost items.
» Iskam si obratno itema sled rollback
» iskam da mi se varne itema sled rollback
» PVP Stuff - Read and don't be a JERK!!
» Read this to learn how to post !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Off topic-
Jump to: