BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PLS Unban my friend 'kaligola"

Go down 
+4
Admin
Darkce
Maimunka
foxlife
8 posters
AuthorMessage
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:27 pm

h1 all . Smile moq fr kaligola be6e banad "pri4ina zadran4vane s FR na GM-to"
milq 4e sme golqmi hora i ne e nujno zaradi nqkoq drugq pcovnq da bane banat da moje bi zaslojava nakazanie no toi ne e 1-vqt koito e psuval nqkoi i poslednq li4no men za me psuvali mnogo pati i mislq 4e ne samo men a i vas bih iskal da pomolq GM to da go unbane 6te sum mnogo blagodaren "kaligola"mi e mnogo dobar priatel poznavame se ot mnogo odavna i toi mi kaza za BlackDevilsBG toi kaza i na HOlyundeadBG-class = prist
Maimunka-class = shaman
kwan-class = warrior
nood-class = mage

toi mi e mnogo dobar friend seki den si lafim po skype i igraem zaedno WOW

ADMINI molq vi unban "kaligola" Blagodarq predvaritelno Rolling Eyes
Back to top Go down
Maimunka

Maimunka


Posts : 10
Join date : 2008-09-17

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Pls Unban Kaligola   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:37 pm

Napulno sum suglasen s Foxlife.Kaligola e i moi priqtel i moi suotbornik.Mislq 4e trqbva da si ponese nakazanie no ne 4ak tolkova sorovo.Molq admina da unbane Kaligola.Blagodarq predvaritelno za izslu6vaneto Smile
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:38 pm

Am zamisli se malko... nqkoi hora mogat da ponasqt da gi psuvat i obijdat drugi ne... nadqvam se si na 18 kakto pi6e pod ikonkata ti i si u4il biologiq rabotata e 6ans Very Happy t1i 4e na nqkoi im ponasq na nqkoi ne GM da si re6ava dali 6te unbannva za da go e bannal ne mi sa vqrva da e bilo samo zaradi 1 psuvnq. Rolling Eyes
Back to top Go down
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:45 pm

Smile mi zaradi psuvnq e i karane s fr na gm to suglasen sum ne e postupil pravilno no se pak mi e FR i cukame zaedno seki pat i v Blizard i tyk za tova iskam da go unban.
mislq 4e vse pak sme HOra i 6te se razberem ne e nujo zaradi 1 igra da se karame nqma zna4enie 'HORDE' ili "Allyance" te vle4e pova4e no si4ki sme hora tova e prosto iga Smile.. Puddly- za godinite da na 18 sum i sum saglasen s teb 4e trqbva GM da re6i dali da go unban no se opitvan da doprenesa za unbanvaneto mu za6toto mi e priatel mislq 4e i ti bi go napravil za FR Smile
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:51 pm

Dam bix se postaral no ot tam na tat1k ne zavisi ot mene. Btw nz 6to za 4ovek e kaligola no kato go gledam kato s1m s horde chara mi mn se qdosva na dueli i qvno ne se e karal samo s priqtela na Gma. Kakto kaza tova e igra ne si struva da se qdosvame osobenno v1v funka ama kakto vijda6... Very Happy
Back to top Go down
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:57 pm

DAm za tva sum saglasen mojebi e malko po emanocionalen ama kvo da go pravq lol! oba4e se pak mi e fr i non stop sme zaedno i za tova iskam i v BlackDevilBG da sme zaedno Smile dnes igrah bez nego i mi e qko tupo alytata ni ra6kaha na arenata suz zor gi odarjahme nali Puddly i ti ni ra6ka6te Smile sus 10 bufa si ludak Smile i se zamislih ako i kaligola e tam moje da e po qko 6toto moje da vi se udarvim pova4e Smile se pak toi za igra si e igra4 igrae mnogo dobre s pala se pak seki s vkusa si kakto ti s WAR i az s WAR . az za tova iskam da go unban 6toto mi e fr i e zabavno s nego Smile
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:04 am

TAka...
NIKOGA NQMA DA TE BANNAT SHTOTO SI NAPSUVAL NQKOGO (EXCEPT GM) LOL
No ako prekalqvate sus psuvnite.. ima 6ans .
Ta..
Dai accounta na Kaligola ako e acc ban , ako e ip .. dai ip .
Shte go unbanna.. Smile
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:07 am

Neska vlizam v 1 cs server i si cykam ama ei takaf na random , ne bqh igral cs ot blizo 2 godini.Po 1 vreme nqkaf admin sedi i vika "Ako oshte nqkoi ma butne she go banq" ... Posle otivam v flash i go butam bes da iskam , toi ma ubiva i az sa qdosah .Sledvashtiq rund mu vikam brao shefe sq kfo she ma banish che sym flashnat li ? toi pak ma ubi.Sled tfa mu vikam "eee brao evala strashen admin si , mnogo tochen ..." i toi ma bani ... taka che GM si e GM , symnqvam sa da si psual FR na GM veroqtno si psuval ili mene ili prongel , no v sluchaq az ne sym bil i prongel ne e taka che ne vijdam koi drug moje da si psuval .... Ako stava vypros az banvam za mn po malko ot psuvnq , samo sprechka i zdrazvane , zashtoto ne sym vlqzal si praq sobstveniq kef a da vi pravq igrata po leka i po zabavna ....
Back to top Go down
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:51 am

admine iskal si acc ili IP nz po kakvo e banat eto i dvete


kaligola IP-91.92.171.64

kaligola ACC: lud1





BLAGODARQ cheers
Back to top Go down
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:58 am

cheers BLAGODARQ VI prongel i Heart mnogo sum blagodaren 4e 6te go unban
MS pak santa jocolor geek
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:06 am

Gotooo. gl Smile
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
foxlife

foxlife


Posts : 14
Join date : 2008-09-26
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:08 am

MNOGO BLAGODARNOSTI MNOGO NQMAM DUMI SUPER STE cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
Maimunka

Maimunka


Posts : 10
Join date : 2008-09-17

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Pls Unban Kaligola   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 3:24 am

Blagodarim stra6no mn vs fr-ta na kaligola.GL and HF.i pak kazvame SYPER STE!!!!!!!!
Back to top Go down
Con7rol

Con7rol


Posts : 45
Join date : 2008-09-08

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 5:13 pm

admin: TAka...
NIKOGA NQMA DA TE BANNAT SHTOTO SI NAPSUVAL NQKOGO (EXCEPT GM) LOL

Tova bqha tvoite dumi v foruma. Nemislq che e chesno da me bannad za 3 obidi.
Back to top Go down
ZDUPENUKUREN

ZDUPENUKUREN


Posts : 96
Join date : 2008-07-11
Age : 34

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 6:09 pm

foxlife wrote:
Smile mi zaradi psuvnq e i karane s fr na gm to suglasen sum ne e postupil pravilno no se pak mi e FR i cukame zaedno seki pat i v Blizard i tyk za tova iskam da go unban.
mislq 4e vse pak sme HOra i 6te se razberem ne e nujo zaradi 1 igra da se karame nqma zna4enie 'HORDE' ili "Allyance" te vle4e pova4e no si4ki sme hora tova e prosto iga Smile.. Puddly- za godinite da na 18 sum i sum saglasen s teb 4e trqbva GM da re6i dali da go unban no se opitvan da doprenesa za unbanvaneto mu za6toto mi e priatel mislq 4e i ti bi go napravil za FR Smile


Ìíîãî ãî ãðåå GM-òî ÷å ñòå ïðèÿòåëè ... Ïðîâèíåíèåòî ñè å ïðîâèíåíèå. Òóê íÿìà ìÿñòî çà ïðèÿòåë íà òîÿ ïðèÿòåë íà îíèÿ , èìà ñàìî ïðàâèëà , êîèòî âñåêè òðÿáâà äà ñïàçâà . Êàêâî ëè îáÿñíÿâàì íà õîðà áåç îðèò .... ?
Back to top Go down
Grogly




Posts : 4
Join date : 2008-09-29

PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: WTFFF   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:24 pm

Dneska si igraq v blackdevil i izvednaj ban kvo be6e tva .... pri4ina ?
Back to top Go down
Sponsored content





PLS Unban my friend 'kaligola" Empty
PostSubject: Re: PLS Unban my friend 'kaligola"   PLS Unban my friend 'kaligola" Icon_minitime

Back to top Go down
 
PLS Unban my friend 'kaligola"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gm please Unban
» Psuvni na "maika"
» "Samogledai" -> Hacker4e!
» unbann pls!
» Unban !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: