BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Unban !

Go down 
+2
Heart
Housedancer
6 posters
AuthorMessage
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Unban ! Empty
PostSubject: Unban !   Unban ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 6:26 pm

na4i v4era igraeme v party sas Levis ( undead mage ) i az ( Akis Resto Shaman ) i vijdame puddly ubivame go 3-4 pati i po edno vreme me disconectva men i Levis i mi pi6e "Your account is temporary susspended"... iskam da znam za6to i po kakva pri4ina imam bana ? Suspect Evil or Very Mad

EDIT: I ne iskam da mi kazvate ne6ta ot roda ama ti si bil stacknat 6toto nito bqx stacknat nito ni6ty samo si healvax Levis i po edno vreme Disconect & BAN !!! Koito se misli za golqmo Pro da dade 1 screen ta da go vidq ...! Evil or Very Mad

EDIT2: ako e samo zaradi 4e sme ubili Ce ( puddly ) koito ima6e 10000 buffa i toq tap Great Shield of Wardering deto absorbva 4000 DMG !! i deto si4ki koito ne sa maloumni znaqt koi mu go e addnal ! prosto nz... Shocked Ako moje da mi bade premaxnat banna Very Happy

Account: Spukan
IP Adress: 192.168.1.101
10x Smile
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:21 pm

Housedancer wrote:
na4i v4era igraeme v party sas Levis ( undead mage ) i az ( Akis Resto Shaman ) i vijdame puddly ubivame go 3-4 pati i po edno vreme me disconectva men i Levis i mi pi6e "Your account is temporary susspended"... iskam da znam za6to i po kakva pri4ina imam bana ? Suspect Evil or Very Mad

EDIT: I ne iskam da mi kazvate ne6ta ot roda ama ti si bil stacknat 6toto nito bqx stacknat nito ni6ty samo si healvax Levis i po edno vreme Disconect & BAN !!! Koito se misli za golqmo Pro da dade 1 screen ta da go vidq ...! Evil or Very Mad

EDIT2: ako e samo zaradi 4e sme ubili Ce ( puddly ) koito ima6e 10000 buffa i toq tap Great Shield of Wardering deto absorbva 4000 DMG !! i deto si4ki koito ne sa maloumni znaqt koi mu go e addnal ! prosto nz... Shocked Ako moje da mi bade premaxnat banna Very Happy

Account: Spukan
IP Adress: 192.168.1.101
10x Smile
Osven che si hack mi si i nahalen.Wall climb ... zatfa te bannah.Vidqh vi na arenata i gledam mele v .invis i po edno vreme Akis ostava na 2 k i sa kachva gore na arenata s wall climb.Vednaga ip + acc ban.Banna ti e do 2011.
Back to top Go down
Heart
Admin
Heart


Posts : 213
Join date : 2008-03-10
Age : 30
Location : Jambol

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:22 pm

Tfa za 4 k asborb se pravi ot blacksmithing ima go v recipe vendora , shto se otnasq do addvane stiga da resha she mu go addna tfa ne ti vliza v rabotata tai kato ne ti si s <GM> pred imeto nali ?
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:41 pm

Housedancer putka shibana ti eba 4al1mite naistina si nahalen heart doide na moito mqsto i ta vidq kak sa ka4i gore a levis e shiban stacker ako obi4a6 iztrill tes ne6ta deto si pisal dolo 6toto pove4e nqq si v guilda mi ne ma interesuva kolko TEBE TA INTERESUVA pederas
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:50 pm

Puddly wrote:
Housedancer putka shibana ti eba 4al1mite naistina si nahalen heart doide na moito mqsto i ta vidq kak sa ka4i gore a levis e shiban stacker ako obi4a6 iztrill tes ne6ta deto si pisal dolo 6toto pove4e nqq si v guilda mi ne ma interesuva kolko TEBE TA INTERESUVA pederas

a we puddly slu4aino da sam te ubidil kvo sa prai6 i ti na udaren a ? az nqmam kompleksi kam nikoi ako e za wall climba mi ... az kato bqx s moq mage se ka4il tam otgore na arenata s blink i idva keyna i si me zapukva i nqma ban nali ? e kak 6e ima ban kato e fr na GM hxheex Very Happy Very Happy Very Happy ... No Comment !
Back to top Go down
Darkce

Darkce


Posts : 148
Join date : 2008-08-11

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:06 am

6toto keyna i da go bannat si meni ipto btw az imam golqm z1b k1m tebe na posledak 6toto naistina po4na znae6 mnogo ko mi pi6e6 na /w 4e ne mojax ta ubiq mn golqm li si mmm ? ve4e pi6e mi ''haha ne moja ma ubie6 sme6ko palq4o edi kvi si prostutii'' kaax ti ne ma znimaai pove4e polovinata mi frta leavnaxa zaradi lameri kato tebe porasni malko si4ki se nadqvame i se molim za tebe. Uspexi
Back to top Go down
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:07 am

Puddly wrote:
6toto keyna i da go bannat si meni ipto btw az imam golqm z1b k1m tebe na posledak 6toto naistina po4na znae6 mnogo ko mi pi6e6 na /w 4e ne mojax ta ubiq mn golqm li si mmm ? ve4e pi6e mi ''haha ne moja ma ubie6 sme6ko palq4o edi kvi si prostutii'' kaax ti ne ma znimaai pove4e polovinata mi frta leavnaxa zaradi lameri kato tebe porasni malko si4ki se nadqvame i se molim za tebe. Uspexi

brao izmisli go osven da kaje6 4e sam lamer ( koeto ne e vqrno ) drugo neznae6 GL & HF nikoga ne sam imal lo6i namereniq kam tebe a otnostno tova na /w prosto iskam da ti saperni4a Razz
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:14 am

Haker?
- Nqma unban lol
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
Housedancer

Housedancer


Posts : 76
Join date : 2008-08-22
Age : 29

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:35 am

mai 6te si ostana s bana Sad
Back to top Go down
redbomb

redbomb


Posts : 51
Join date : 2008-08-11
Age : 33

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 2:43 pm

Sirenieeeeeeeeeeeeeee Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Barlyn




Posts : 16
Join date : 2008-10-18

Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 6:29 pm

of puddly si e super pe4en i dobyr i kvo kato si go ubil s healer ili t.n 100% sym siguren 4e zavijda6 4e ima tfa ot 4000 absorb dmg i vika6 4e mu bili addnati i t.n. znam 4e zavijda6 4e e po dobur i za tfa pi6e6 temata i mn dobre si znael 4e sa te bannali za hack!!!!!! LOCK!
Back to top Go down
Sponsored content





Unban ! Empty
PostSubject: Re: Unban !   Unban ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Unban !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» unbann pls!
» Gm please Unban
» PLS Unban my friend 'kaligola"
» Banned pls unban me
» BANAT SAM ZARADI GLUPOST!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: