BlackDevilBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDevilBG

Welcome to BlackDevilBG
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pls Uban na ipto mi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
e3s3ns3

e3s3ns3


Posts : 9
Join date : 2008-10-11
Age : 33

Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:19 pm

Zna4i otidax da ubia Ilidan i tam zavarix nekfi pi4ove deto go biexa i az sa vklu4ix da bia i az i ostaixme go na 10% ot hpto mu no do men ima6e nekaf s 30k kfraf i toi me ubi(Ilidan) sajivix sa i gledam nekoi mi pi6e 4estit ban na 3mata ili ne6to ot toq rod pls ni6to ne sam naprail ubannete me pls
accto mi :ex3trime
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Re: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:51 pm

Sled sedmica , dve pi6i otnovo
Moje i da te unban togava ...
Toq deto vi kaza "4estit ban mom4eta x3" bqh az..
Shte se nau4ite da ne stakvate ... tfa 4e NE ti si staknal , ne te opravdava 4e da bie6 ilidan zaedno sus stakera .. taka 4e i ti otnasqsh negovoto nakazanie .
Ima variant , moje da reportne6 na gm sus tiket za toq staker , no ti qvno ne si go predpo4el Oo .
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
e3s3ns3

e3s3ns3


Posts : 9
Join date : 2008-10-11
Age : 33

Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Re: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 12:37 am

Admin wrote:
Sled sedmica , dve pi6i otnovo
Moje i da te unban togava ...
Toq deto vi kaza "4estit ban mom4eta x3" bqh az..
Shte se nau4ite da ne stakvate ... tfa 4e NE ti si staknal , ne te opravdava 4e da bie6 ilidan zaedno sus stakera .. taka 4e i ti otnasqsh negovoto nakazanie .
Ima variant , moje da reportne6 na gm sus tiket za toq staker , no ti qvno ne si go predpo4el Oo .
pod staknal ne razbiram ni6to nov sam i sa izvinqvam za kvoto i da sam naprail
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 256
Join date : 2008-01-02

Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Re: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 2:36 am

Taka...
Ne ti si "STAKNAL" (to tva e 1 bug s koito dmg/hp i si4ko ti se umnojava mnogokratno) a onq oligofrenski rogue , no ti su6to otnese bana , tui kato biehte zaedno ..
Back to top Go down
https://blackdevilbg.forumotion.com
e3s3ns3

e3s3ns3


Posts : 9
Join date : 2008-10-11
Age : 33

Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Re: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 3:29 am

Sq 6a ti obesna kakvo se slu4i > Pitax iz servera ot de moga da si namera Wargivle of Amazoning ili ne6to podobno 1 me4ove za roug i mi kazaxa ot shadow moon veley
az utidox da razgledam i gledam onezi 2mata biat ilidan az gi pitam ko praat i mi obesnixa 4e biat za me4a i toz deto ne s 30k kraf mi kaza 4e onzi e gm i az re6ix da sa praa 4e im pomagam no vsa6nost iskax da vzema nakraq me4a nemam ni6to ob6to s tex
Back to top Go down
Sponsored content





Pls Uban na ipto mi Empty
PostSubject: Re: Pls Uban na ipto mi   Pls Uban na ipto mi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pls Uban na ipto mi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iskam Uban 6toto ne sam naprail ni6to

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BlackDevilBG :: Bans - Unban-
Jump to: